… została zaprezentowana przez SoE. Erudin Research Hall’s to druga z instancji w Erudin. Laboratorium zwariowanych naukowców pełne laserów i innych mechanicznych urządzeń. To właśnie tutaj Erudyci prowadzili eksperymenty związane z teleportacją i chyba nie poszły one w kierunku w którym powinny.  Zona przeznaczona dla jednej grupy i do tego dość trudna. Aby dostać się do boss’a zony, musimy wyłączyć lasery blokujące nam drogę, czyli złożyć wizytę pozostałym namedom w zonie.

Jeśli chodzi o inne sprawy, to jakiś czas temu SoE ogłosiło coś w kształcie konkursu co nazwało „ConnecDing„. Chodzi w skrócie o to by na Facebook i na Twitter było jak najwięcej fanów Everquest 2. Po przekroczeniu określonej ilości, wszyscy gracze z aktywnymi kontami dostają nagrody.

I tak, za 5 tyś zarejestrowanych fanów dostaliśmy 250 Station Cash. Parę dni temu został przekroczony kolejny pułap, tzw. srebrny. Nagrodami za niego było kolejne 250SC oraz płaszcz (Cloack of Pie). Została jeszcze do pobicia kolejna granica, tzw. złota. Jeśli zarejestrowanych zostanie 15tyś fanów, to wtedy każdy dostanie 500SC oraz specjalna poduszkę, dzięki której będzie można prowadzić wojnę na poduszki w domu bądź w Guild Hallu.

Chciałabym również przypomnieć o korzystaniu z naszego FORUM, szczególnie dla nowych graczy, którzy mają mase pytań. Część forum z przewodnikami, opisami jest widoczna dopiero po zalogowaniu i byłoby fajnie gdyby wszyscy poczytali i zgłosili ewnetualnie uwagi czy też komentarze. Pojawił się nowy temat w dziale Przewodniki: „Macra dla lekarzy” i bardzo proszę pozostałych graczy o pomoc w uzupełnieniu ich, gdyż każdy lekarz ma inne zdolności o których powinni być informowani inni gracze w grupie/ rajdzie. Dobrze by było aby ktoś kto gra tankiem/ scoutem/ magiem i używa specjalnie stworzonych makr też je zamieścił. Mamy sporo nowych graczy i dobrze by było gdyby od „młodego” nauczyli się co należy robić.

Inne tematy w Przewodnikach:

Poprzedni artykułErudin Library
Następny artykułAle jak to zrobić?
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Dostał ktoś Cloack of Pie i co on daje? U mnie pojawiło się jedynie 500 station cash do tej pory.

Anselmo

500 station ? , ja nie dostalem

Wichura

Jakaś wybiórcza ta promocja :/