… tak właśnie nazywać się będzie GU54, ostatnie GU przed dodatkiem i do tego, jak juz wspominałam, najdziwniejsze, bo naprawić ma około 300 bug’ów  istniejących w grze i to od dawna… Prócz tego zobaczymy zmiany w torbach i strongboxach, czyli znacznie zwiększone ich wymiary, które dokładnie opisałam jakis czas temu.  Do tego dojdzie wybór autoataku jako default, czyli czy ma to być melee czy też ranged. Pojawi sie również nowy world event „Attack on the Crowns”, który wprowadzi nas już w GU55. Wieża we Freeport zostanie zburzona, w Qeynos też bedzie nieciekawie. Questy, które już są pięknie opisane, będą nagradzać nas statusem i monetami.

freeport

Na Testowy serwer poszło wczoraj jeszcze parę innych rzeczy, które zobaczymy w GU54. Jak chociażby nowe achievementy: nagrody za 40-te Lore oraz za 75 tyś przedmiotów zrobionych przez craftera. Prócz tego pojawi sie ważna zmiana w potionach, teraz umieszczając je na hotbarze, będziemy mogli rozróżnić jakiego dota usuwają bo zmieni się ich grafika. No i w końcu wybór rasy nie będzie nam determinował mozliwości wyboru miasta. No może nie do końca, bo złe rasy będą mogły zaczynac tylko w złych miastach i tak samo z rasami dobrymi. Teraz już będzie można zacząć grę Sarnakiem we Freeport, a nie tylko w Gorowyn.

A teraz z innej beczki. Przypominam, iż każda postac na 80 levelu dodaje extra 10% xp dla kolejnej naszej rosnącej postaci. Tak samo z crafterem. PO GU55 TO SIĘ ZMIENI! Wtedy trzeba będzie mieć postać i craftera na 90 levelu aby miec ten bonus. A więc jeśli ktoś chce jeszcze jakiegoś alta dociągnąć do 80 levelu to radzę zrobić to teraz, bo niewiele czasu już zostało. Bonusy są widoczne na ekranie wyboru postaci po najechaniu kursorem na „experience bonus” (to dla nOOb’ów, którzy nie wiedzą jak znaleźć te dane 😛 )

Bonus

Poprzedni artykułBETA!
Następny artykułNowe charmy…