… na zakup najnowszego dodatku „Destiny of Velious” to w zależności od tego w jaki sposób zakupimy tenże dodatek, takie też „extra” przedmioty dostaniemy. Oczywiście najczęściej wybierana opcją jest pre-order bezpośrednio ze strony ze strony SOE, pod warunkiem że nasza karta płatnicza jest tam mile widziana (czyt. nie pokazuje się słynny błąd PT-530).

Zamówienie dodatku było już możliwe od 18go stycznia, jednakże większość ludzi czekała aż SOE zdecyduje się pokazać  rzeczy, które zakupimy wraz z dodatkiem. I o ile tydzień temu wszystko było opisane jako „jeden na konto” to wczoraj opis został zmieniony na „jeden na postać”, co bardzo ucieszyło graczy EQ2.

No więc przy zakupie standardowej wersji EQ2 SOE „podaruje” nam takie oto rzeczy:

  • jeden z czterech obrazów do wyboru, które jednocześnie pełnią rolę portala
Portal do Nipik's Haven

Portal do Ringwar
Portal do Thurgadin
Portal do Wakening Lands
  • Pet Snow Hound

Jeśli zdecydujemy się zamówić wersję kolekcjonerską dostaniemy dodatkowo:

  • Cryomantic armor do wyglądu

  • Stormfeather Brood Guardian appearance dla naszego mounta, czyli tłumacząc na bardziej przystępny język – będziemy mogli naszego mounta zmienić z wyglądu na śnieżnego gryfa

  • Przedmiot do domu Tsserina’s Wedding Present

  • No i to o czym się toczą najgorętsze rozmowy na forum dekoratorskim, Everfrost Summer Home dla każdej naszej postaci na danym koncie 🙂

Czy warto? Sami oceńcie 😀

Poprzedni artykułVelious sie zbliża…
Następny artykułTroszkę zmian…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Czy warto to zależy czy razem z przerobioną Menażerią Miragula dostajemy całe Everfrost po ustawieniu teleport padów 😉 Jak SOE dorzuci taki ukryty feature to na pewno dekoratorzy rzucą się na kolekcjonerkę.