zapowiedział Brenlo w związku ze zbliżającym się dodatkiem. Zresztą, prawda jest taka, że dzieje się tak przed każdym dodatkiem, ale po raz pierwszy chyba zostało oficjalnie ogłoszone. A o co chodzi? Otóż dzisiaj(jutro na serwerach euroejskich), następuje delikatna zmiana ilości doświadczenia potrzebnego na dany level. Levele od 1-65 nie są zmieniane. Odczuwalna z pewnością będzie zmiana na levelach 65-75, gdyż jak stwierdził Brenlo, trudniej było zdobyć level na tym poziomie niż na 75+.

Dziś 20-ty, więc jak co miesiąc pojawią się magiczne grzybkowe portale w Norrath. Moonlinght Enchanted Grotto Event się zaczyna i trwać będzie przez 24 godziny. Warto przypomnieć, że w każdej instancji mamy 1 quest do zrobienia, który za każdym razem daje 5% do AA.

Jakiś czas temu nastąpił merge Venekora i Nagafena i w tym samym czasie wymiana serwera na nowszy. Następne w kolejności są 2 najbardziej zatłoczone serwery, czyli Antonia Bayle i Crushbone. Na serwerach tych bardzo odczuwalne są lagi związane z dużą populacją, dlatego też Rothgar ogłosił, że najprawdopodobniej za jakiś czas, SoE będzie oferować darmowy transfer postaci z tych serwerów na inne mniej zaludnione.

Z innych wiadomości to ta, że dzięki graczom gildia osiągnęła level 64-ty, a więc można było kupić kolejne Amenities. Wybór padł na Huntera Szewczyka Dratewkę, który to będzie zaopatrywał naszą crafternię w skóry, mięsa i ryby…

Poprzedni artykułLuty się zbliża…
Następny artykułErudin Library