Kolejna zona została ujawniona. Erudin już nie jest takie jak pamiętają je gacze z EQ1. Wiele się zmieniło. Tylko jedna rzecz zaskakuje, Erudyci z Erudin nie zostali zmienieni przez „magiczny wypadek” spowodowany przez QuelliThullian’ów. Dlaczego? To właśnie będziemy odkrywać w zonach w Erudin. Jedno z pewnością się zmieniło, ich psychika. Stali się aroganccy, niebezpieczni i zdradzieccy. Ktoś został zamordowany, a my będziemy musieli to wyjaśnić i osądzić oskarżonego, Uczonego Primarch’a.

Sam pomysł zony jest kapitalny. Morderstwo ma miejsce w najwspanialszej bibliotece Norrath, a my musimy znaleźć wszelkie wskazówki oraz narzędzie zbrodni. Im więcej ich znajdziemy, tym lepszy loot będziemy mieć szansę dostać. Do tego dochodzą meble, które będzie można „ukraść” z zony i zabrać do domu 🙂

Myślę, że chyba każdemu podobają się lodowe magiczne schody w zonie Miragul’s: The Crucible. Otóż, zgodnie z zapowiedzią developerów, w Erudin Library, zobaczymy jeszcze ładniejsze schody tworzone z książek.

Na forum, w dziale Przewodniki (widoczny po zalogowaniu), pojawił się post opisujący „co KAŻDY gracz powienien przy sobie nosić„. Jest to opis najważniejszych potionów, sygnetów i innych przedmiotów, bez których ciężko przeżyć w świecie Norrath. Prócz tego znajdziecie tam również wykaz totemów na poszczególne levele.  Oczywiście linki dodałam również na stronie „Skróty do najważniejszych informacji„. Proszę o komentarze jeśli nie zgadzacie się z moim wyborem najpotrzebniejszych przedmiotów… A może o czymś ważnym zapomniałam?

A jeśli ktoś może i ma wiedzę odpowiednią, to może pomożecie Tomalsowi w jego zadaniu na sesję?

Poprzedni artykułMałą niespodziankę…
Następny artykułKolejna zona..
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Homer

Nie wiem czy ktos jus o tym pisal ale soe oglosilo jakis czas temu konkurs. Jesli zbierze sie kolejno 5000, 10 000, 15 000 osob na facebooku i twiterze to daja calemu community za free station cash. 21 stycznia zostala przekroczona granica 10 000 wiec kazdy ma juz – lub powinien miec 500 soe cash na swoim koncie. Wystarczy jedynie /claim i juz mozna sobie cos ciekawego wybrac 🙂

Wichura

Wow, faktycznie mam 500 station casha 🙂