SoE zabawiło się wczoraj z graczami EQ2 i to w pełnym tego złowa znaczeniu. Różne strony / blogi dostały od SoE po kawałku sharda i należało złożyć wszystkie w jedną całość by móc odgadnąć o co chodzi. Każdy Shard nosił swoją własną nazwę typu: Shard of Heroism, Shard of Aggresion, Shard of Honour, Shard of Rage, itd..

Oczywiście shardów było kilkanaście i po złożeniu w jedną całość dały odpowiedź. Jaką? BATTLEGRUOND’Y!!

Przedstawiono nam 3 pierwsze „scenariusze” do walk PvP. Już wiemy, że nagrodą za wygrane walki będą części do nowego setu armor’a o nazwie  „Chaos”. Można się tylko domysleć, że chodzi o sprzęt PvP, który będzie także dostępny na serwerach PvE. 

Scenariusz 1 : BATTLE FIELD of Ganak

W głebi jungli Kunark, grupa Iksar’ów organizuje turnieje w starożytnej siedzibie swoich przodków. Zadaniem jest by zdobyć flagę przeciwnika i przynieść ja do swojego obozu. Scenariusz dla grupy 6-cio osobowej. Wygrywa ta ekipa, która pierwsza zdobędzie flage przeciwnej drużyny.

Scenariusz 2: GEARS OF KLAK’ANON

Gnomy znalazły jakiś mityczny technologiczny artefakt, który najprawdopodobniej jest przeklęty. Jednym z jego efektów jest to, że zmniejsza życie, ale za to znacznie podnosi skille ofensywne. Bitwa dzieje się wśród clockworków i jest przeznaczona dla grupy 6-cio osobowej. Zadaniem graczy jest zdobycie artefaktu, który znacznie zwiększa ilośc punktów które się zdobywa. Wygrywa ta grupa, która zdobędzie określoną ilośc punktów.

Scenariusz 3: SMUGGLER’S DEN

Jesteśmy zatrudnieni do zdobycia wież położonych na małych wyspach gdzieś w Norrath. Wieże te pozwolą naszym frakcjiom crafterskim na szybsze dostarczanie towarów oraz większe zyski. Naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości wież i utrzymaniu ich na tyle długo by zdobyć Tower Ticket. Wież jest pięć i scenariusz ten przeznaczony jest na 24 osoby, czyli rajd!

No to dodatkowa dawka adrenaliny się szykuje. To są pierwsze secenariusze, które pojawią się wraz z GU55, a docelowo ma ich być więcej 🙂

Poprzedni artykułAle jak to zrobić?
Następny artykułTaki sobie późny post…
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

A Ty, nie dostałaś shardu? 🙂

Wichura

Całkiem poważnie myślę, że trzeba by im jakoś zwrócić uwagę na jej istnienie 🙂 Kiedyś czytałem wypowiedź autora serwisu gamepressure (polskiego, ale co prawda angielskojęzycznego), że SOE bardzo docenia takie strony tworzone przez ludzi na temat EQ2 i nie tylko tak jak tu podałaś wysyła jakieś puzzle, ale np. temu autorowi na święta przysłali ogromny kosz słodyczy do Polski i jakieś tam materiały promocyjne.