… to druga wielka otwarta zona w nowym dodatku Sentinel’s Fate na levele 85+.

Zaczynamy w Moonfield Hamlet, małej wiosce, gdzie czekają na nas pierwsze questy.

Jest kilka rozpoznawalnych miejsc w Stonebrunt Highland:

  • Pierwsza to Quel’ule, najpawdopodobniej pozostałości po starej cytadeli wznisionej przez Erudytów z Erudin i Paineel, której to dokłdną historię znajdziecie na Forum. To co widzimy w tej chwili w Stonebrunt Highland, to pozostałości sporego miasta z dwoma świątyniami, ale przedzielone wielkim murem, po którym została tylko brama.
  • W Mauzoleum (Mausoleum of Scholars) to miejsce spoczynku najznakomitszych Erudytów, między innymi Erud’a i Al’Kabora. To miejsce pełne pokory i respektu wobec spoczywających tu wielkich umysłów.
  • Al’Kabor Rest to małe miasteczko, które powstało na Wielkim Płaskowyżu (Grand Plateau) przy miejscu pochówku Al’Kabora, najznamienitszego wizard’a w dziejach Norrath. 
  • Erudin Gardens to dawne miejsce rozważań, odpoczynku oraz praktykowania magii, w tej chwili, chociaż piękne, to jednak niebezpieczne.
  • no i oczywiśce Erudin

No cóż, wczoraj opisałam krótką historię Erudytów, napominając jedynie o magu Al’Kabor. Ewidentnie, będę musiała zebrac się w sobie i opisać jego historię, bo to w końcu on odkrył Luclin i być może miał wpływ na jego zniszczenie. Tak samo z historią Kerra, rdzennymi mieszkańcami Odus’a, no bo co by nie mówić, to Erudyci mieli spory wpływ na ich historię.

Poprzedni artykułJeszcze 3 dni…
Następny artykułThe Hole…