Znalazłam wspaniały nowy kalkulator AA zrobiony przez Beetany, który obejmuje najnowsze zmiany. Najlepiej go sobie dodać do ulubionych, no i oczywiście wyląduje w linkach na tej stronie.

Jeśli chcecie na bieżąco wiedzieć jakie bugi zostały zgłoszone przez graczy i co będzie w najbliższych hotfixach, to proponuję spoglądać sobie od czasu do czasu na tę stronę SoE. Również tu znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez graczy. Po 16-tym lutym najpopularniejszym pytaniem było: „Dlaczego nie dostaję adventure XP po 80-tym levelu”.

Dla levelujących graczy i tych poszukujących AA przypominam, iż w każdym mieście są Chronomagowie, którzy pomogą nam obniżyć nasz level i do tego dadzą dzienną misję do jakiejś nisko-levelovej instancji. Poza tym, jak gracze donoszą, opłaca się robić questy z The Shadow Odyssey, gdyż nagradzają większą ilością zarówno adventure XP jak i AA w porównaniu do questów z SF. Także, na weekend, chyba się wybiorę do starych zon i zatargam tam parę osób ze sobą…

Strasznie wolno mi idzie levelovanie, głównie dlatego, że nie wiem za co się chwycić: crafcić? robić questy? czy może chodzic po zonach?

Jeszcze jedna rzecz, o której chciałam wspomnieć od dłuższego czasu, ale ciągle nie było czasu. Nie wiem czy byliście w odnowionych Butcherblock Mountais, ale jeśli nie to moge tylko przekazać, iz za pomocą questów wbijamy tam frakcję dla Irontoe Brigade. Pojawił się tam teraz stary krasnoludzki Merchant Olaf Grogson, który zaoferuje nam najprzedniejsze krasnoludzkie meble z najtrwalszych materiałow.

Mały stolik
Półka na książki
Łóżko sierżanta

Wybór mebli jest większy, więc należy się tam udać i samemu sprawdzić 🙂

Poprzedni artykułTaki zwykły szary ranek…
Następny artykułBattleground’y PvP zjawiają się na Live…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pat

Hmm, chyba kalkulator jest jeszcze niedopracowany, ponieważ można tylko 8 pkt wykorzystać, a obecnie jest ich aż 10 na każda umiejętność w pierwszym drzewku.