godz. 21.30

Serwery EU wstały. Battleground’y nadal leżą i to na wszystkich serwerach 😀

Dobranoc, do jutra…

godz. 21.12

Mam totalnego lenia i idę zasiąść na kanapie przed TV. Napiszcie o której serwery EU wstały, bo ja chyba dziś odpuszczam. Zresztą, z  TAKĄ nawalanką, pewnie jeszcze to trochę potrwa 🙂

godz. 20.57

Mam dobry tytuł na nowy dreszczowiec: „Znikające Battleground’y„… Po zresetowaniu AA wielu, wielu graczom (przez ostatnie kilkanaście minut) zostały już odłączone na amerykańskich serwerach!

A więc na obecną chwilę Battleground’y:

1. resetują UI     2. resetują  AA      3. resetują EQ2 Mapy    4. traci się AA powyżej 200 pkt

godz. 20.45

>> UWAGA, UWAGA <<

Proponuję się nie spieszyć z wizytą w Battlegrounds. Jak donoszą gracze z amerykańskich serwerów, Battlegroud’y zresetowały ich AA do 200 punktów. Brenlo już o tym wie i działa. Prócz AA również utracili tytuły, tradeskill i adventure xp… Zapowiada się, że serwery będą wyłączone dłużej dziś wieczorkiem.

„people are LOSING aa’s on AB when they go into a battleground”

„Everyone on my server lost like half a bar of Adv Xp and all his aa’s got reset”

godz. 20.30

Według najnowszych doniesień, serwery amerykańskie już działają, natomiast europejskie, rosyjskie i japońskie zostaną otwarte za około godzinę czyli 21.30.

godz. 20.00

… a to oznacza, że serwery leżą i leżeć pewnie jeszcze będą 🙂

Przypominam iż Battleground PvP dostępne są od 80-go levelu i dostajemy się do nich klikając ALT +Z.

Zgodnie z zapewnieniami Kiary serwery wkrótce będą dostępne. SOON ™.

>>> To ja na dziś odpuszczam i idę obejrzeć FILM.

Poprzedni artykułCo w trawie piszczy?
Następny artykułSporo wątpliwości…
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Hehe, no to jest nominacja do tytułu fail roku SOE 2010 😉 Dobrze, że nie zdarzyłem wejść na BG jak już zobaczyłem kanał publiczny i co się na nim dzieje.

Homer

A ja postanowilem sprobowac wczoraj BG i nie sa takie zle jesli zbyt wiele sie nie spodziewasz, jest to po prostu zwykly zerg i tyle. Zaden skill nie jest wymagany, bo i tak w zaleznosci od mapy moze sie na Ciebie rzucic x3 na przyklad. Jedyna sensowna opcja dla mnie byloby ustawianie sie 6vs6 z inna grupa ale takiej mozliwosci poki co nie widzialem.

Homer

Dolaczasz do kolejki, mozesz to zrobic grupa jak i solo, jesli wchodzisz solo grupe dostaniesz randomowych ludow z roznych serwerow. Wlazisz i nie liczysz na fart tylko od razu rzucasz sie do walki 😀