Tak na początek to przypominam, iż Brewday się zbliża i tylko w czasie tego eventu będzie mozna zrobić sobie taki plecak:

Battleground są niedostępne. Dlaczego? Otóż gracze odkryli bład (exploit), który zaczęli wykorzystywać. Rzeczy ztransmutowane, czy też zapisane do naszej knowledge book (experty, mastery) pojawiały sie ponownie w naszych torbach po opuszczeniu BG. Jest/ był to exploit polegający na duplikowaniu przedmiotów. Rothgar ostrzegł wszystkich, którzy to robili, że ich postacie będą mieć rollback bądź ban. W tej chwili Customer Service bada tę sprawę sprawdzając wszystkie postacie, które brały udział w BG.

Dziś po południu na amerykańskie serwery a jutro rano na europejskie idzie Hotfix. Przyniesie on pewne zmiany w walce PvP, tzn. nie będzie można już użyc /yell oraz utrudnione zostanie wycofanie sie z walki. Jeśli chodzi o Battlegroundy to rosyjskie nazwy będą się pokazywac teraz poprawnie oraz wardy będą się w końcu liczyc do heal parse.

Po tym Hotfix’ie również ciuchy od City merchanta zmienią swój tag z Heirloom/Lore-Equip na No-Trade/Lore.

Do tego doszedł lekki nerf  Toxxuli, Parah’Celsis oraz Maalus Shadowfyre. Ich damage został zredukowany, a czasy pomiędzy aoe zwiększone.

Serwer Antonia Bayle przestał wczoraj istnieć na kilkanaście godzin. Oczywiście ekipa SoE walczyła z chochlikami. W tym czasie Kiara zabawiała graczy z AB na serwerze Test-Copy spawnując różne moby rajdowe w Antonice, między innymi Zarrakona czy też Ykeshe. Naprawdę podziwiam dziewczynę, bo robiła to z domu, będąc po pracy i cały czas informując na bieżąco co się dzieje. Serwer został postawiony na nogi około 1 w nocy PST, czyli u nas był juz ranek.

Poprzedni artykułNa weekend usłyszałam, że…
Następny artykułCisza przed burzą…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
malamysz

Czy Antonia Bayle to jakis specjalny serwer? Bo jak nasze serwery nie dzialaly przez dodatek to nikt nas nie zabawial spawnujac cokolwiek…

Wichura

Tak AB to specjalny serwer. Jest kilka pewnie powodów: jest to główny serwer RP, są tam organizowane przez graczy (ale nie tylko) różne dodatkowe eventy i gra tam chyba najwięcej ludzi.