… tak można określić zmiany, które pojawią się w najbliższym Hotfixie. Zastanawiam się jednakże czy zdążą jeszcze w tym tygodniu, czy tez pójdzie w następnym. 

 Ale wpierw  zerknijmy jak wygląda broń crafterska provisionera za sygnaturę „Shadows of The Betrayed”:

Także, jak będziecie widzieć gdzieś w Norrath pędzącego małego gnoma z wielka patelnią, to znaczy, że Twardy stara się nam upolować coś na kolację.

EQ2Traders zamieścił już zdjęcia wszystkich nagród crafterskich i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają. Pomysł z patelnią jest strzałem w dziesiątkę.

No i teraz bardzo ważna wiadomość o nadchodzących zmianach w rajdach, a dokładnie to w przedmiotach, które dostajemy po zabiciu mobków. Nie oszukujmy się, większość z nich była po prostu bardzo kiepska w porównaniu do rzeczy z TSO. Teraz jest nadzieja. Frizznik zakomunikował nam nadchodzące zmiany:

 1. Najważniejsza zmiana to ta, że dodano slot na czerwony adorment do każdego elementu zbroji wypadającego w zonach rajdowych Sentinel’s Fate
 2. Dla dwóch adormentów czerwonych dodano dodatkowe sloty gdzie można je umieszczać: Critical Chance na „hand slot” oraz Potency na „chest slot”
 3. Armor na nogi, chest (klata piersiowa) i rękawy z SF będą mieć więcej critical mitigation
 4. Dodano resisty do biżuterii wypadającej z zon rajdowych SF (w końcu!)
 5. Do biżuterii oraz broni wypadających z zon rajdowych SF dodano dodatkowe efekty, tak by były faktycznie lepsze od rzeczy z TSO
 6. Do armora legendary z SF dodano żółty adorment slot
 7. Żółte adormenty będzie można zakupić za Mark of Mannar od nowego merchanta z Paineel. Będą mieć podobne efekty do czerwonych adormentów, ale słabsze.
 8. nazwy setów rajdowych zostały zmienione:
 • Venomous (Scout Chain) – bez zmian
 • Vicious (Offensive Plate) – na Savage
 • Viscid (Summoner Cloth) – na Baleful Caller’s
 • Vivacious (Priest Plate) – na Revered
 • Voidshell (Tank Plate) – na Hulking
 • Vociferous (Mage Cloth) –  na Archaic Runed
 • Vivid (Shaman Chain) – na Enduring Spirit
 • Voracious (Offensive Leather) – na Pugilist’s
 • Versatile (Defensive Leather) – na Tenacity

Dla tych, co do końca nie wiedzą jak ich sety będą wyglądać, proponuję zerknąć na tę japońska stronę, którą wynalazł Gala: Czerwone set’y. Pocieszam, nie trzeba znać japońskiego. Wystarczy zerknąć na screeny no i są też linki, które można wkleić w grze.

I przypominam, iż od dzis do 22 marca świętujemy w Norrath:

ZAM ma doskonały przewodnik po nowych jak i starszych questach. No i jest nowy mount do zdobycia za quest „Valla Brewhammer’s Special Brew„:  Koniczynkowy Dywan dostępny od lvl 1 !!

Poprzedni artykułExploit i hotfix…
Następny artykułZ samego rana…