Dziś na europejskie serwery poszedł Hotfix, po którym na rzeczach Legendary z zon SF będzie mozna zobaczyc miejsce na żółty adorment. Zachęcam tych co mają takie rzczy aby udali sie do merchanta w Paineel i za 5 Mark of Mannar zakupili odpowiednie dla ich klas żółte adormenty.

Guard’y we Freeport, Queynos i Kelethin mają swój level obniżony z 95.  Nie dotyczy to oczywiście epików.

Dla tych co nie zauważyli, to na PvP oraz Battleground’ach, resisty na spelle, od jakiegoś czasu, są liczone ze STAminy, a nie WISdom dla wszystkich klas. Chodzi o to by wszystkie klasy miały te same szanse w resistowaniu spelli, a WIS ewidentnie jest łatwiejszy do uzbierania dla lekarzy.

Jeśli chodzi o Battlegroundy, to do tej pory królowali tam magowie. Zgodnie z tym co pisze Timtravelling to sie zmieni. Chodzi oczywiście o resisty.  Poniewaz do tej pory bardzo wysokie resisty pozawalały zmniejszyć damage o 75%, również stare formuły przeliczania zadawanych obrażeń faworyzowały magów. No cóż, koniec z tym. W najbliższym czasie zmiany do obliczeń spelli i resistów trafia na serwery testowe no i zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Poprzedni artykułPiorunujące wrażenie…
Następny artykułNo w końcu wiemy…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Throin

Pytanie czy to tez sie bedzie odnosilo do dueli ??