… czyli Erudin Royal Palace, to bardzo ciężka zona grupowa, podobna trudnością do obecnego Palace of Ferzhul.  To miejsce w którym Erudyci za bardzo zbliżyli się do Void. Ich własna arogancja zgubiła ich i zamieniła w szaleńców.

W pałacu zobaczymy nowa rasę: Gruengach. Ciekawostka jest to, że spoglądając w górę zobaczymy instancję rajdową i epiki w niej się znajdujące. Podobny efekt do Ravenscale Repository, gdzie możemy zobaczyć Zarrakona.

Fyreflyte oficjalnie już ogłosił co stanie się z uber wypasionym pierścionkiem dla magów z Najeny. Otóż po ukazaniu się dodatku magowie zobaczą na nim +2000 do spell damage zamiast dotychczasowego efektu.

I tak jak już parę dni temu zgadywałam, nowe miasto startowe New Halas nie zobaczymy w GU55 na 99%, lecz dopiero w GU56 czyli Maj. Zostały niecałe 3 tygodnie do dodatku no i nie ma mowy by zdążono je przetestowac na serwerze Testowym.

Dziś kolejny Hotfix. Tym razem odwracający ograniczenia na /usebility, które weszły we wczorajszym Hotfixie.

Poprzedni artykułTaki sobie późny post…
Następny artykułInstancje Vigilant
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paim

+2000 ??? gdzie będą dawać taki ale z CA? 😉

Homer

+2000 to wlasciwie bardzo duzy nerf, bo w tej chwili wizard z tym pierscieniem uderza ice comet dochadacymi do 140 000. Magowie bardzo placza na forum ale klamka juz zapadla. Sam nie posiadam piercienia ale rozumiem gorycz bo niektory tylko dla tego pierscienia robili najene po 100+ razy i szansa byla bardzo mala ze wypadnie.

Patryk

Mnie wypadł 2x 🙂 na randomach i szczerze powiem, ze więcej wyciągnę z niego jak będzie miał +2k niz z ta właściwością co jest obecnie, ale jestem tylko marnym necro, a nie uber wizardem, czy warlockiem 😉

Paim

@Homer no i bardzo dobrze, że nie posiadasz, mój warden wystarczająco cierpi od ice comet czy fusion, bez tego op itemku gdy mnie bijesz na pvp 😉