Hotfix dziś wchodzi na amerykańskie serwery, a w dniu jutrzejszym na europejskie. Czytając notatki co będzie poprawione lub zmienione lekko mnie zamurowało:

  • You may now have all characters on your account researching at the same time!!

Tak!! Oznacza to, że WSZYSTKIE nasze postacie na jednym koncie mogą korzystać z Research Asystenta! Do tej pory było to ograniczone do jednej postaci na koncie. Już widzę, jak te horrendalne ceny masterów spadają na łeb… I wiem, że co niektórzy będą marudzić, że to ułatwienie itd., ale w końcu jedna postać ma 25 spelli na tier T9, a korzystając tylko z asystenta wynalezienie masterów zabrałoby 25 miesięcy… Jeśli chodzi o mnie, to się cieszę!

Z pozostałych zmian i nowości:

1. Komenda /useabilityonplayer została zmieniona i wspomaga grupe oraz rajd. I tak aby rzucić jakiegoś spella/ buffa na:

  • 10 osobę w rajdzie wpiszemy: /useabilityonplayer r10 <nazwa spella/buffa>
  • 3 osobę w grupie: /usabilityonplayer g3 <nazwa spella>

2. Death March w powiązaniu z adormentem On the March, obniża teraz o 10% obrażenia w PVE walce oraz 5% w walce PvP.

3. No i parę zmian w mobkach rajdowych…

Do tego dzis idzie upgrade do Voice Chata i rankiem może nie działać przez około godzinę. Oczywiście o ile wszystko dobrze pójdzie, bo jak będzie coś nie tak to nie pogadamy sobie dzisiaj… 😀

Już niedługo zobaczymy w MarketPlace token do zmiany nazwy gildii, tak jak prosili o to gracze. Może my też powinniśmy się zastanowić nad zmianą nazwy z Pospolite Ruszenie na Różowe Motylki albo Banda Smrodzieja? Pijane Motyle już kiedyś były na serwerze Blackburrow jak wyszedł dodatek EoF… Jakieś inne pomysły?

I przypominam, że dziś jest 20-ty a co za tym idzie: Moonlight Enchanted Grottos Event, który trwa TYLKO ten jeden dzień. W każdej grocie, jeden quest za którego dostajemy tokena. Tokena możemy wymienić u merchantów w grotach  na jednorożce, dywany czy też różne iluzje oraz rzeczy do domu.. I co ważne, nie trzeba ich wydawać w danej grocie, ale można zapoznać się z tym co ma nam do zaoferowania dany merchant i wydać tokeny tam, gdzie będzie coś co nas szczególnie zainteresuje…

Poprzedni artykułBzdurki…
Następny artykułRunnyeye leży!
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
przemo

Pospolite Slackerstwo?

Pikiel

Widze juz te zastepy niewiernych krzyczacych 'Domowe przedszkole i nic innego !!!!’

Anselmo

Trafna nazwa Pawełku i nawet oddaje stan faktyczny 🙂

przemo

a kiedy zacny Smrodziej raczy powrocic do korzeni?