W przyszłym tygodniu, prócz zony rajdowej w The Hole, pojawi sie również druga nowa zona rajdowa x 4 – Icy Keep: Retribution. Zona ta jest w kontynuacją questów znanych z Frostfell, a kierujących nas właśnie do Icy Keep. O ile w grudniu 2009 byliśmy wysyłani do Icy Keep by zlokalizować jajo smoka i nie dopuścić do jego wyklucia, o tyle teraz udamy się tam by zabić Vrewwx’a.

Gobliny z klanu Frostfoot obawiają się, że mogą zostać niewolnikami tego nowo wyklutego lodowego smoka i dlatego proszą nas o pomoc. W samej zonie jest kilka questów do zrobienia, a do tego by dostać się co do niektórych namedów, musimy rozwiązać zagadki lub puzzle. Zona jest z pewnością większa, niż się spodziewałam, gdyż znajdziemy w niej 10 normalnych walk z namedami oraz jedną trudną, z pewnościa z samym smokiem Vrewwx’em.

Minimalny timer na zonie to 3 dni i 20 godzin, natomiast maksymalny to 9 dni.

Gracze którzy rajdują i widzieli zapierający dech w piersiach pokój Roehn Theer’a w Pałacu, zgodnie z zapewnieniami developerów, nie będą rozczarowani wyglądem poszczególnych pokoi w Icy Keep: Retribution. Podobno największe wrażenie robi grota w której znajduje się Vrewwx oraz sala z Szachownicą, gdzie oczywiście będziemy musieli stoczyć walkę, by móc przejść dalej.

No i do tego będziemy przedzierali sie przez tę zonę walcząc ze strażą bogini wody E’ci, która to chroni młodego lodowego smoka, czyli z Maidens of E’ci.

W samej zonie, po zabiciu namedów, będziemy dostawać rajdowe Tokens of E’ci, które to będziemy mogli wymienić u Bartie’go Frostfoot’a na sprzęt odpowiedni dla naszej klasy, bądź też na lodowe meble.

Będą tam dostępne, między innymi, takie sety:

Brawler - set defensywny
Plate - ofensywny
Druid
Szaman
Poprzedni artykułJak zwykle 20-go każdego miesiąca…
Następny artykułBuuuuuuuuu!!!!!
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Throin

Hm… patrzac na looty zona powinna byc bardzo prosta

Pat

i pytanie jaki cel miało SoE, żeby takie słabe looty dawać do nowej zony raidowej…większość raidujacych gildi ma już zapewne sporo lepszy armor. Chyba, ze z myślą o pickup’ach 0_0