… czyli czwartkowo (serwery US)-piątkowy (serwery EU) Game Update, a wraz z nim parę zmian.

Przede wszystkim to w końcu możemy kupić Dislodgery, czyli przedmioty wyjmujące adornemnty z naszych rzeczy, które nie będą psuły przedmiotu z którego wyciągany jest takowy adornment:

  • Superb Prismatic Adornment Dislodger – wyjmuje jeden czerwony lub żółty adornment;
  • Superb Green Adornment Dislodger – wyjmuje adornment zielony.

Cena promocyjna… Jedyne 1000 lub 100 platyn w zależności od wersji 🙂

Prócz tego, w końcu opłacać się będzie robić zony grupowe, bo bossowie z zon grupowych w CoE mają nie tylko dodane nowe przedmioty, które będą nam dawać po ich zabiciu, ale również ulepszoną szansę wypadania tychże przedmiotów.Prócz w zonach grupowych zobaczymy więcej wypadających przedmiotów Ethereal, jak i będzie szansa na Superb Dislodger. Podobnych zmian doczekał się namedy w Sleeper’s Tomb [Contested].

Przedmioty te zostały dodane do zon grupowych w odpowiedzi na skargi graczy, którzy twierdzili (i była to prawda), że z instancji Solo wypadają o wiele lepsze przedmioty niż z instancji grupowych… Nie martwcie się, zony solo nie zostały zmienione i nadal będziecie mieć szansę dostania stamtąd przedmiotów Fabled.

Dzisiaj jest także ostatni dzień, kiedy możecie wypowiedzieć się na temat klas jakimi gracie w oficjalnych tematach założonych przez developerów. W nocy (czasu polskiego), tematy te zostaną zamknięte, a ewentualne zmiany w poszczególnych spellach/ combat artach czy też AA zobaczymy w GU 66/67.