… serwer Runnyeye wyłączony na kilka godzin.

„Starting at 11pm PDT on June 9th, 2010 (7am GMT on June 10th, 2010) the following servers will be brought down for maintenance. The downtime is expected to last approximately seven hours. During this downtime, the affected servers will recieve the hotfix and will not experience additional downtime:

Befallen, Permafrost, Crushbone, Mistmoore, Oasis, Runnyeye, Splitpaw, Innovation, Valor, Storms, Battelgrounds UK, Battlegrounds DE, Battlegrounds FR”

A więc już od dziś będzie możliwość skopania paru tyłków postaciom z amerykańskich serwerów na Battleground’ach.

Niestety, ale nie wszystko poszło chyba po myśli developerów, bo z 7 godzin zrobiło się już kilkanaście. Ostatni komunikat informuje nas o tym, że serwery zostaną włączone ok. 20-tej naszego czasu.

Godzina 21:35 – według słów Kiary, serwery powinny zostać włączone niedługo… Zapomniałam, że „niedługo” to u SOE może znaczyć  2 godziny i więcej 😉

Godzina 22:20 – Runnyeye i Innovation ciągle wyłączone, tak samo jak serwery Battleground, i tak na dobrą sprawę to się chyba nie podniosą przed północą… Znaczy, wg. słów Kiary „wkrótce będą włączone, ale nie wiadomo kiedy…”

A  dzisiejszy Hotfix, prócz zmian w Battleground’ach, przyniesie również parę zmian dla serwerów PvP związanych z Warfields oraz Most Wanted Posters.

Do tego w nowej zonie rajdowej Icy Keep zredukowano punkty życia tzw. „śmieciom”, niby naprawiono walke z Frozen Corrival i dodano nagrody pieniężne co niektórym namedom… No ciekawe czy będzie opłacało się tam pójść, bo jakoś trudno mi w to uwierzyć. Zdecydowanie bardziej wolę umierać (próbować) namedyw The Hole: Underphoot Depths, wiedząc, że przedmioty wypadające z mobów są tam naprawdę fajne.

Poprzedni artykułPodsumowanie tygodnia…
Następny artykułDlaczego krasnoludy Coldain…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Lamora

Już wstał, można grać 🙂