… które na pewno zainteresują co niektórych graczy.

Oto wyszedł nowy dodatek do Legends of Norrath: Dragonbrood – The Anarchs, a wraz z nim szansa na nowe loot karty. Już teraz wiadomo, że jedna będzie szczególnie poszukiwana – karta dzięki której, rzecz „Attuned” będzie można znów zrobić „Attunable” i przekazać innym postaciom na tym samym koncie…

Oczywiście jest też wiele innych przedmiotów możliwych do posiadania w EQ2, o ile ma się odpowiednia Loot Kartę z najnowszego dodatku do LoN, jak chociażby te 2 nowe piękne mount’y:

MarketPlace też zaoferował coś ciekawego, szczegónie dla dekoratorów. Od dawna jest problem z maksymalną dozwoloną ilością przedmiotów w  domach. SoE delikatnie pomogło, poprzez danie crafterom możliwości na stworzenie Dimensional Pocket Expander, który zwiększa ilosć przedmiotów o 100 szt. Jednakże można było użyć tylko jeden taki Expander na dom. W tej chwili pojawiły się w MarketPlace nowe przedmioty zwiększające ilość przedmiotów o 100 lub 200 przedmiotów. Czyli używając Expandera robionego przez craftera oraz przedmiotu z MarketPlace, można docelowo powiększyć ilość przedmiotów w domu o 200 lub nawet 300 szt. Niestety, żaden z tych przedmiotów nie działa w Guild Hall’u.

Poprzedni artykułHaloween juz na serwerach!
Następny artykułWracając do Zraxth’s Arcanum…