… czyli Haloween’owy event w EQ2 pojawił się w końcu na serwerach Live i zostanie z nami aż do 7-go listopada.

Dotychczasowe questy na „Trick-or-Treat” rozgrywające się w miastach i polegające na bieganiu od NPC’a do NPC’a z nadzieją, że da nam cukierka, które to mogliśmy zamienić na różne nagrody zostały zamienione na wyścigi w Antonice i Commonlands. Nagrodami są rożnego rodzaju maski oraz Candy Corn, które to możemy wymienić u merchanta.

W tym roku mamy też nowy quest „Survive the Night” i otrzymujemy go od Setri Lur’eth w Nektulos (/way 1085, 0, -329), ale tylko pod warunkiem, że ukończyliśmy quest z poprzedniego roku „A Nightmarish Illness„.

Quest jest prost. Musimy wzonować do instancji w Charnel Hollow, położonej przy plaży. Tam znajdziemy zaginioną wnuczkę Setri, małą Vikki. Zanim z nią zagadamy udajmy się na zwiedzanie zony. W zonie znajdziecie 3 różowe rośliny i 3 zielone, które możecie przenieść jak przedmiot w domu. Ustawcie je koło Vikki. Będą one chronić Viki przed zombie. Na progach domów znajdziecie bronie do wyglądu. Założenie jej da wam buffa zwiększającego Multi Attack.

JAk juz jesteście gotowi, to zagadajcie do małej Vikki i będziecie mieć kilka fali zombie, które musicie zabić. Na końcu, tuz za Vikki, pojawi się Dolly, która tez trzeba zabić. Powiem tak… na 90 lvl możecie olać kwiatki i stać w miejscu i bić wszystko range… Zajmuje to kilka dobrych minut, bo zombie pojawiają się i idą naprawdę wolno…

W nagrodę  za skończony quest możecie wybrać \aITEM 1951834898 -2003390649:Moldering Mummy Wrap Crate\/a czyli taki armor jaki widzicie na powyższych screenshotach.

Oczywiście u specjalnego merchanta znajdziecie również nowe przepisy na rzeczy, które mogą zrobić nawet nisko levelowi crafterzy. Niami Den Mother z EQ2Traders przygotowała wspaniały post, w którym znajdziecie screenshoty wszystkich przedmiotów, które możecie wycrafci oraz nowych nagród dodanych do starych questów. EQ2Zam przygotował przewodnik dla tego Eventu.

Przez cały czas trwania NotD, z mobów będą lecieć rożnego rodzaju słodycze, które to możecie wymienić na Candy Corn w mieście u goblina <Treat Trader>.

A gdyby rzeczy od merchanta było Wam za mało, to zajrzyjcie do MarketPlace, gdzie możecie kupić różno-kolorowe jednorożce.

Poprzedni artykułHousing w grach MMO…
Następny artykułPlotki…
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pawka

Jezu – pierwsze nie spedalone jednorożce 🙂

lamora

chyba ci się granice pedalstwa przesunęły od tego niegrania, jednorozce same w sobie są pedalskie 🙂