… zostały w końcu pokazane graczom EQ2. Nie wiem czy są to „najładniejsze” screenshoty, ale z tego co widzę to Freeblood Wampiry podobne będą do dark elfów z tą różnicą, że mają wampirze zęby. Chyba spodziewałam się czegoś więcej, no ale cóż, poczekajmy i zobaczmy jak będą one rzeczywiście  wyglądać po dodatku…

Natomiast ciekawostką jest fakt, że rasa ta będzie dostępna już w grudniu (pewnie gdzieś na Święta) poprzez Marketplace. To ponoć dla tych co nie chcą czekać do lutego… Nawet tego nie skomentuję, bo po prostu ręce opadają :/ Ładna mi nagroda dla lojalnych graczy….

Poprzedni artykułMamy juz podaną kolejność…
Następny artykuł9.12 – kolejna konserwacja serwerów!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Kij tam wygląd, mnie bardziej interesuje czy będzie to rasa, która ma tracka, hate mod w dowolna stronę, gilde, slowfall, oddychanie pod woda, widzenie aury (do open pvp), dodadkowy ability mod +100, + do potency i crit bonus, dodatkowego speeda na mouncie i normalnie, +20 do multiattack, dodatkowe +30% do crit mit, dodatkowy +1000 mitigation na physical, +10% do hp i wszystko oczywiście można dokupić za SC, bo jak wiadomo do 90 lvl tylko 9 perków można wybrać.