Już jutro gracze EverQuest 2 świętować będą jedenaste urodziny EverQuest 2 i jak co roku spodziewali się otrzymać unikalną nagrodę z tym związaną.

Jakby nie patrzeć, ale 11 lat grania w tą grę powinno nagrodzić czymś niesamowitym. Do tej pory takie właśnie nagrody otrzymywali gracze EQ2: Call of Veteran pozwalający na przyzwanie graczy do siebie, meble redukujące ilość prowizji brokera, mounty, mercenary, domy i wiele innych rzeczy.

No cóż, trzeba powiedzieć, że w tym roku ekipa EverQuest 2 przeszła samą siebie w wymyślaniu nagrody, która wręcz zaszokowała zdecydowaną większość graczy.

W tym roku, nagrodą na 11-te urodziny EverQuest 2 jest 365 tokenów lojalnościowych!

eq2-11y-reward

Nagroda ta jest z pewnością szokująca dla osób, którzy grają w tą grę od dnia premiery, gdyż tokeny te można wymienić na rzeczy, które były dawane w latach wcześniejszych. Oznacza to, że większość graczy posiada już nagrody z lat ubiegłych. Merchant u którego można wymienić te tokeny, nie oferuje żadnych ciekawych przedmiotów dla postaci ma masymalnym poziomie, dlatego też wielu graczy EQ2, w tym i ja mimo iż już nie gram, ma tych tokenów kilkaset albo i więcej.

Widać jak bardzo DBg dba o swoich klientów…

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Selsi

taa super nagroda , mam ich z milion nie mowiac o 12k DB cash czy jak to sie nazywa