Ja tu cichaczem postanowiłam pograć sobie parę godzin w grę o której sie nie mówi na głos, a tu takie zaskoczenie od strony SOE!

Wymyślili całkiem zgrabny plan marketingowy. Otóż przez następne 3 miesiące, o ile nasze konto było aktywne przez ten czas (czyt. opłacone) dostaniemy od SOE nagrodę.

Na dzień dzisiejszy nagród za grudzień jak i styczeń jeszcze nie znamy, ale najbardziej zaskakująca jest końcowa nagroda za „lojalność„(?). Otóż osoby, które opłacą subskrypcję za grudzień, styczeń oraz kupią dodatek dostaną NOWĄ RASĘ DO GRY oraz Śnieżnego Mounta! Ta nowa rasa to Freeblood Wampir i rasa ta będzie dostępna TYLKO na jednej postaci na konto… Szok! Nowa rasa, a ponoć nie miało być juz nowych ras i klas… To może też i Beastlord’ów zobaczymy 🙂  No cóż, widac że Wampiry będą miec wpływ na Norrath wraz z nowym dodatkiem, więc chyba czas aby wziaść sie za Lore wampirów, a szczególnie za opowieść o Mayongu oraz jego żonie Tserrinie.

Poprzedni artykułZamiast serwer merge jest…
Następny artykuł„Delikatne” zmiany klasowe??
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Kin a nie wiesz może jak to jest z tymi bonusami, czy trzeba mieć suba z karty kredytowej odnawialnego, czy może też zaliczy pre-paidy?

Pawka

No 9-go skonczy mi sie polroczna subskrypcja.. i tak nei wiem na ile przedłużyc… ale granie Wampirzym Palladynem mi sie cgyba podoba – jedno czego sie domyslam – zdolnosc klasowa Lifetap, główny współczynnik Stamina – zobaczycie – idealnie tankowa rasa… tylko klasy mi sie skonczyly tankowe 🙂

… bo pewnie moich wymarzonych skrzydelek do szybowania nie dadza..a tak za nimi tesknie – przestalbym idiotycznie latac po stolach w GH tylko glajdowal 🙂