wymianę rzeczy z Marketplace za platyny!!

Tia…. Nawet nie wiem jak to skomentować, bo ogólnie rzecz ujmując jedną swoją wypowiedzią oficjalnie pozwolił na zakup platyn poprzez funkcę „Gift” dostepna z Marketplace…

Jeden z graczy zadał pytanie na forum: „Czy zostanę zbanowany za sprzedaż platyn w zamian za rzecz z Marketplace?” Do tej pory jakiekolwiek transakcje związane z zakupem platyn były nielegalne, ale teraz…?

Ktos chce 1000pp? Nie ma sprawy, „oferujcie w prezencie” na przykład mounta za 2500SC, to dostaniecie z zamian platynki… A jaka cena będzie na Character Slot, który kosztuje 1000SC? Ile platyn za to dostaniemy?

Nóż mi się w kieszeni otwiera, bo według mnie zachwieje to całą ekonomią Norrath…

Mam nadzieję, że się mylę.

Poprzedni artykuł9.12 – kolejna konserwacja serwerów!
Następny artykułNowe screeny Freeblood wampirów…
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

EQ2 RIP.
ooo ile fajnych MMO na horyzoncie… 🙂

Pawka

Czuje sie sprzedany 🙂

A tak na serio – czy na prawde ma to znaczenie – zauwazcie ze ilosc platyn bedzie constans – to tak jakby ktos lootnal atunable fableda i go sprzedal – przeceiz nie wymienia sie SC na platyny tylko na odwrot – za platyny tak jakbys kupowal przedmiot, ktory ktos jzu ma – nie powoduje to inflacji a jedynie przyrost dóbr.

Zamysl moze byl i dobry tylko powinien sie pojsc w strone ze za 1000Platyn mozna kupic iles SC.

Mysle ze nie ludzie sa na tyle „starzy” ze nie bedzie nam to doskwieralo w codziennym zyciu – bo po co mi platyny? na codzienne wydatki tylko – jak juz kiedys pisalem zrobic 70 – 100 platyn dziennie to nie wyczyn i nawet nie wysilek!

Nie panikujmy!

Wichura

Hehehe no dajcie spokój przecież ekonomia jest zarżnięta od dawna, jedyny sposób, żeby sensownie zarabiać to farmić i to najlepiej od razu żywą gotówkę ze skrzynek TSO. SOE niby to ograniczyło poprawiając mandate (debuffa keymobów), ale to w niczym nie przeszkadza w farmieniu instancji gdzie keymoby po prostu tego debuffa nie mają. Do tego PR robiony w ile to już teraz 2-3 osoby?

Throin

Pikiel na poczatku przyszlego roku Rift. Powinno byc zabawy na wiecej niz 1 miesiac 🙂

Pawka

Throin – jaki z Ciebie agitator 🙂 byś to skromniej robil 🙂