Jest kilka możliwości zakupu DoV, o których możecie przeczytać na stronie everquest2.com.

Pierwsza to standardowy pre-order digital od SOE za 39.99$. Kupując tą wersje jako pre-order prócz wszystkich poprzednich dodatków, otrzymamy również peta wilka, jeden z czterech obrazów do wyboru oraz 30 dni grania dla nowych kont.

Kolejną opcja jest wersje kolekcjonerska Digital (po raz pierwszy) za 59,99$ z tym że cena ta jest dostępna jedynie jako pre-order. W momencie ukazania się gry SOE zapowiedziało podniesienie ceny do 89,99$. Prócz wszystkiego co jest w standardowej wersji, dostaniemy tu również przedmiot do domu, wygląd dla naszego mounta w postaci gryfa, lodowy armor oraz lodowy dom. Niestety, ale jest zastrzeżenie, że te dodatkowe rzeczy są dostępne jedno na konto. Troszkę to oburzyło graczy, gdyż przywykliśmy, że wszystko co było kupowane w pre-orderze można było wziąść dla każdej postaci na koncie. No cóż, zobaczymy co SOE z tym zrobi.

Oczywiście można tez kupić wersje pudełkową w Amazon czy Gamestop, no ale trzeba się liczyć z dość dużymi kosztami wysyłki. Byc może w terminie późniejszym gra ta będzie oferowana również przez inne sklepy.

Na obecną chwilę nic nie wiadomo o zakupie dodatku poprzez MarketPlace, a z dotychczasowych komentarzy można wnioskować, że takiej opcji w tym roku niestety nie będzie.

Poprzedni artykułNagrody za styczeń ogłoszone!
Następny artykułNowe video Destiny of Velious…
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Throin

Czyli nici z pomyslu o ktorym pisalem, jak byly podwajane pieniadze w Marketplace. Zeby teoretycznie kupic wtedy te SC za polowe a pozniej wydac na dodatek 🙂

Wichura

Wiadomo jak wygląda ten dom?

Selsi

Tylko pytanie jest gdzie mozna zamowic digital download oprocz strony SoE gdyz nie chca uznac mojej polskiej karty:(

chivas

Właśnie zrobiłem PRE-ORDER na wersję kolekcjonerską. Z Vatem wyszlo 71,99$ – masakra!!! Strasznie drogo ceni się to SOE. I teraz zgrzyt bo wychodzi tez RIFT i tyle kasy pojdzie się……..

chivas

Wiedzialem ale kupilem to i kupie tez rifta, najwyzej z czegos zrezygnuje 🙂