Jest kilka możliwości zakupu DoV, o których możecie przeczytać na stronie everquest2.com.

Pierwsza to standardowy pre-order digital od SOE za 39.99$. Kupując tą wersje jako pre-order prócz wszystkich poprzednich dodatków, otrzymamy również peta wilka, jeden z czterech obrazów do wyboru oraz 30 dni grania dla nowych kont.

Kolejną opcja jest wersje kolekcjonerska Digital (po raz pierwszy) za 59,99$ z tym że cena ta jest dostępna jedynie jako pre-order. W momencie ukazania się gry SOE zapowiedziało podniesienie ceny do 89,99$. Prócz wszystkiego co jest w standardowej wersji, dostaniemy tu również przedmiot do domu, wygląd dla naszego mounta w postaci gryfa, lodowy armor oraz lodowy dom. Niestety, ale jest zastrzeżenie, że te dodatkowe rzeczy są dostępne jedno na konto. Troszkę to oburzyło graczy, gdyż przywykliśmy, że wszystko co było kupowane w pre-orderze można było wziąść dla każdej postaci na koncie. No cóż, zobaczymy co SOE z tym zrobi.

Oczywiście można tez kupić wersje pudełkową w Amazon czy Gamestop, no ale trzeba się liczyć z dość dużymi kosztami wysyłki. Byc może w terminie późniejszym gra ta będzie oferowana również przez inne sklepy.

Na obecną chwilę nic nie wiadomo o zakupie dodatku poprzez MarketPlace, a z dotychczasowych komentarzy można wnioskować, że takiej opcji w tym roku niestety nie będzie.

8 KOMENTARZE

  1. Czyli nici z pomyslu o ktorym pisalem, jak byly podwajane pieniadze w Marketplace. Zeby teoretycznie kupic wtedy te SC za polowe a pozniej wydac na dodatek 🙂

  2. Raczej na 99% nie będzie DoV na Marketplace, przynajmniej na początku. Być może pojawi się za kilka miesięcy, ale to tylko domysły graczy …

  3. Tylko pytanie jest gdzie mozna zamowic digital download oprocz strony SoE gdyz nie chca uznac mojej polskiej karty:(

  4. @ Wichura nie wiadomo jeszcze ale podejrzewam, że będzie to cos w stylu Halas
    @ Selsi jeszcze nigdzie, ale ponoć ma być na Steam za jakiś czas. Na razie jest tylko Amazon i Gamestop.

  5. Właśnie zrobiłem PRE-ORDER na wersję kolekcjonerską. Z Vatem wyszlo 71,99$ – masakra!!! Strasznie drogo ceni się to SOE. I teraz zgrzyt bo wychodzi tez RIFT i tyle kasy pojdzie się……..

Comments are closed.