Parę godzin temu Holly „Windstalker” Longdale opublikowała kolejny list producenta tym razem wprowadzający nas w dodatek Tears of Veeshan.

list producenta„Witam ponownie Norrathianie!

Wszyscy przygotowujemy się do kolejnego dodatku Everquest 2: Tears of Veeshan. Otwarta Beta rozpocznie się 15-go października, a premiera dodatku przewidziana jest na 12 listopada!

W ToV odsłoni się kolejna część naszej epickiej podróży. Kerafyrm, wielki i zły pryzmatyczny smok, ukradł potężny artefakt zwany Łzą Veeshan i zabił Yelinaka – najstarszego i najmądrzejszego smoka w Norrath. Armia połączonych sił (New Combine) jest bezsilna, a do tego podobno knowania Kerafyrma sięgają daleko poza Norrath. Podobno w jego planach jest sięgnięcie poza czas i przestrzeń. Teraz tylko Wy i Wasi sojusznicy możecie stanąć mu na drodze.

Histora zacznie się w nowej zonie otwartej Vesspyr: The Broodlands. Napotkamy w niej Yelinaka, który to opowie nam przerażające historie i  namówi Was do udaremnienia mrocznych intencji Kerafyrma.

Vesspyr znajduje się w Ethernere, czyli miejscu życia pozagrobowego w Norrath, do którego trafiają wszystkie smoki kiedy umrą. Oprócz Yelinaka spotkacie tutaj kilka innych znanych i ciekawych smoków jak: Harla Dar, Darathar i Lord Wymm. Przygody w Vesspyr doprowadzą Was do dziewięciu instancji o różnych stopniach zaawansowania solo, grupowych oraz rajdowych, w których to napotkamy rasy Shissar, Bixie oraz zobaczymy High Keep, Nexus i Światynię Veeshan. Jest wiele questów i misji, które odsłonią historie ukryte w każdej instancji. Nasi developerzy już niedługo zaczną Wam przedstawiać te historie w specjalnych artykułach.

Nie zapominajmy o nowej klasie Channeler, która pojawi się wraz z dodatkiem oraz o zmianach w itemizacji. Develoeprzy dodali już do The Fabled Master Djinn oraz Pirate Kings kilka przedmiotów związanych z nową itemizacją, tak abyście mogli podejrzeć jakie zmiany na Was czekają. Gdy rozpocznie się Beta, developerzy na pewno zamieszczą wiele innych informacji dotyczących ich planów.

ToV wprowadzi nowe drzewka AA zainspirowane smokami dla każdej klasy oraz podniesie poziom AA do 340. Crafterzy dostana nowe przepisy, również dla tradeskill apprentice oraz nową linię questów crafterskich. A jako część aktualizacji, która będzie dostępna dla wszystkich graczy wprowadzamy dodatkowe sloty na Mercenary oraz Guild Hall tier 4!

Chciałam Wam przybliżyć dodatek Tears of Veeshan już dzisiaj oraz zaprosić do przyłączenia się do otwartej Bety od 15-go października. Więcej informacji na temat ToV pojawi się wkrótce!

P.S. Nie zapominajcie, że 15-go października rozpoczyna się także Nights of the Dead Event!

Z poważaniem,

Holly Longdale
Sr. Producer
EverQuest II”

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

Dzięki za info napewno się na becie pojawie i sam sprawdze te nowe itemki.Jak zwykle na toonie z „dok” w nazwie jakby ktoś szukał ;).