… również przygotowuje się na nadejście najnowszego dodatku EQ2: Destiny of Velious. Ale z pewnością wygląda to troszkę inaczej niż na serwerach Live 🙂

Otóż wszyscy gracze z kontami bronze oraz silver dostaną automatyczny dostęp do Sentinel’s Fate, a więc będą mogli podnieść level swojej postaci do 90-go, zwiedzić nowe zony, rozdać nowe AA,  zamienić mythicala na spell’a oraz wiele innych rzeczy…

Dla graczy z kontami Platinum SOE przygotowało promocję na zakup wersji kolekcjonerskiej. Otóż, konta platinum dostają od razu standardową wersje dodatku DoV, natomiast za 20$ gracze mogą dokupić wersje rozszerzoną. Oferta ta jest ważna do 22-go lutego.

Natomiast gracze z kontami bronze oraz silver, którzy zdecydują się zakupić dodatek DoV, powinni zdawać sobie sprawę, że narażają się też na inne wydatki. Nawet pierwsze questy w DoV nie nagradzają rzeczami Treasured ale od razu Legendary. Nowy dodatek jest na tyle ciężki, że gracze muszą nosić rzeczy z jak największą critical mitigation aby mieć możliwość przeżycia. Oznacza to, zakładanie sprzętu na poziomie Legendary oraz Fabled, a więc zakup za StationCash przedmiotu, który pozwala nam na założenie armor czy tez biżuterii z wyższych tierów. Jest to wydatek 250SC za 5 odblokowań… A tak naprawdę potrzeba ich o wiele więcej.

A jak tam nasza ulubiona polska gildia z EQ2X przygotowuje się na nadejście DoV? Sporo macie postaci na maksymalnym (obecnie) 80 levelu? Jakieś plany w związku z levelowaniem?

Poprzedni artykułBonus XP Weekend!
Następny artykułWszystkie gryfy…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Chyba póki co to w gildii będę biegał po DoV samotnie, bo jedyne 90-tki poza mną to alty Tomcia, który głównie crafci. Z tym wydawaniem na unlockery nie jest tak źle, jeśli nie gra się armią altów i kupowało SC kiedy było za połowę ceny.

Dogmaticus

Ja mam juz 6 level! Jeszcze tylko 84 i bedzie 90! ;))))