EQ2Players w końcu działa, tylko że pod innym adresem niż wcześniejsza wersja.

EQ2Players różni się od EQ2U, chociażby tym, że aby móc z niej korzystać należy się zalogować. Jeśli chcemy korzystać z tej strony przez dłuższy czas, to należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż wymuszone jest logowanie co jakieś 15 min.

Bardzo fajnie na tej stronie rozwiązane jest porównywanie różnych postaci. Możemy zestawić różnego rodzaju statystyki, spelle czy też Achievmenty.

NA stronie znajduje się dodatkowo kalkulator AA podobny trochę do Beetny, ale według mnie rozwiązanie jest gorsze, gdyż pokazuje tylko podstawowe info o AA bez względu ile punktów włożymy w danym drzewku.

Strona jest ciągle w fazie Beta więc należy się uzbroić w cierpliwość. Wyszukiwanie przedmiotów nie działa jeszcze do końca, a nawet jeśli uda nam się jakiś znaleźć to nie pokazuje on statystyk…

Na tą chwilę strona EQ2U stworzona przez Feldona z EQ2Wire, jest według mnie zdecydowanie lepsza.

Wszyscy ci, których denerwuje fakt iż inni gracze mogą podejrzeć ich AA czy też sprzęt jaki mają, powinni w oknie Persona odznaczyć opcję „Enable EQ2Players Update„, która to jest ustawiona domyślnie na przesyłanie informacji. Natomiast zaznaczenie opcji „Link to ALt Characters” oznacza, iż postać ta pojawi się jako nasz alt na liście naszych postaci. Na przykład szukając Kinya, będziecie mogli zobaczyć pozostałe moje alty jak Lareina, Xanthippe czy też inne o ile zaznaczę na nich tą opcję (mam nadzieję, że nie zapomnę tego zrobić).

 

 

Poprzedni artykułEQ2U
Następny artykułDouble XP!