… do GU60, ale już mniej więcej wiadomo co nas czeka. Jeszcze nie wszystko, ale to co najważniejsze:

  • Multi-housing, czyli jedna postać będzie mogła posiadać wiele domów połączonych za pomocą portali w nich umieszczonych. Oczywiście chodzi o tzw. domy „prestige” czyli na przykład: Everfrosts Summer House, Skyblade Skiff oraz inne. Do tego postacie, które wpiszemy w takich domach na listę Trustee, również będą mogły korzystać z nich i zonować do nich za pomocą specjalnych portali. Wybór domu, do którego chcemy się dostać  będzie również działać bezpośrednio z amenities umieszczonego w Guild Hall’u.
  • Nowe Mounty, i to dostępne już od najniższych leveli, jednakże mounty latające pozostaną dostępne tylko dla postaci na levelu 86 i wyżej.

  • Zmiany w PvP, na których kompletnie się nie znam ale chodzi mniej więcej o:
  1. Sława (?), czy tez punkty za nią będą zmienione oraz gracze będą mieć dodatkowy pasek pokazujący XP jaki zdobywamy w tych punktach.
  2. Nowy armor i adornmenty.
  3. Możliwość komunikacji pomiędzy frakcjami.

Również w tej chwili trwa ożywiona dyskusja oraz głosowanie, czy też SOE powinno pozwolić na transfer postaci pomiędzy serwerami PVP i PVE. Przewaga głosów na „tak” jest olbrzymia.

  • Nowy Battleground na 18 vs 18 graczy.
  • Najprawdopodobniej zobaczymy również quest na solo Sharda, takie jak były za czasów TSO czy tez SF.
Poprzedni artykułCity Festival i… Wyścigi!
Następny artykułCo nas czeka w tym roku w EQ2?
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

O to jak SOE o tym nie zapomni, to grając na Nagafenie, będzie można w końcu dołączyć do kanału splitpaw.polacy

Vercy

Moja pierwsza myśl o komunikacji między frakcjami (Qs vs FPs) była „fajnie”. Sam chciałem nie raz podziękować kilku quenosom za walkę. Ale wystarczyło przeczytać podlinkowany wątek na forum żebym ostudził swoją ocenę. To może przerodzić się w otwarcie puszki pandory z napisem „witaj w świecie dzieci neostrady!”. Już chyba wolę żeby koleś przelogował się aby mi powiedzieć na tellu co o mnie myśli i jak bardzo została urażona jego ambicja gdy padł w PvP. 🙂