SOE dało wszystkim graczom darmową Loot Kartę z najnowszego dodatku do Legends of Norrath: Legacies oraz 3 booster packi. Z Loot Karty możemy wybrać między innymi: płaszcze, obrazy, mounty, darmowy dom w New Halas, dodatkowy character slot oraz inne rzeczy.

Oczywiście, te osoby co opłacają grę w cyklu miesięcznym dostają co miesiąc dodatkowo 5 booster packów. Przewodnik jak dostać loot do EQ2 z LoN znajdziecie TUTAJ.

4 KOMENTARZE

  1. Chyba już nie trzeba opłacać czegokolwiek, żeby boostery otrzymywać, bo wszyscy moi znajomi z EQ2X dostają boostery, a nie płacili nigdy. Zajrzałem też ostatnio na różne stare konta, których nigdy nie opłacałem i miałem na nich po 40 boosterów. Niektóre rzeczy z LONa jak meble, można wykorzystać wtedy wstawiając je do naszego domku na głównym koncie. Jedyny minus takiego rozwiązania to że trzeba trochę się naklikać, bo każdy booster wymaga akceptacji EULA, czy czegoś podobnego.

  2. Hmmm… jeżeli z Loot Karty wybrałeś sobie zdechłą wiewiórkę, a nie mounta, dom czy chociażby free slot, to musze powiedzieć, że jakiś dziwny jesteś ;P

  3. Ja chcę zdechłą wiewiórkę!!! Świetny dodatek do domu :). Poza tym teraz widze pełno gości latających na takich samych mountach (z LoNa, zwłaszcza Snow Tallon). Dobrze że mam w końcu tego Icemare’a…

Comments are closed.