SOE dało wszystkim graczom darmową Loot Kartę z najnowszego dodatku do Legends of Norrath: Legacies oraz 3 booster packi. Z Loot Karty możemy wybrać między innymi: płaszcze, obrazy, mounty, darmowy dom w New Halas, dodatkowy character slot oraz inne rzeczy.

Oczywiście, te osoby co opłacają grę w cyklu miesięcznym dostają co miesiąc dodatkowo 5 booster packów. Przewodnik jak dostać loot do EQ2 z LoN znajdziecie TUTAJ.

Poprzedni artykułW MarketPlace…
Następny artykułNowe, prestiżowe domy…
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Chyba już nie trzeba opłacać czegokolwiek, żeby boostery otrzymywać, bo wszyscy moi znajomi z EQ2X dostają boostery, a nie płacili nigdy. Zajrzałem też ostatnio na różne stare konta, których nigdy nie opłacałem i miałem na nich po 40 boosterów. Niektóre rzeczy z LONa jak meble, można wykorzystać wtedy wstawiając je do naszego domku na głównym koncie. Jedyny minus takiego rozwiązania to że trzeba trochę się naklikać, bo każdy booster wymaga akceptacji EULA, czy czegoś podobnego.

Pawka

Ja zawsze mam pecha i dostaje maxymalnie jakąś zdechłą wiewiórkę.

KonradAKAdarkcultist

Ja chcę zdechłą wiewiórkę!!! Świetny dodatek do domu :). Poza tym teraz widze pełno gości latających na takich samych mountach (z LoNa, zwłaszcza Snow Tallon). Dobrze że mam w końcu tego Icemare’a…