W związku z tym, że już niedługo wszystkie serwery EQ2 zostaną zamienione na system Free-To-Play, z pewnością starzy gracze mają nadzieję, że pojawi się sporo nowych graczy. Ja osobiście też mam taka nadzieję i naprawdę bardzo serdecznie wszystkich zapraszam.

Oczywiście wszyscy polscy gracze z serwerów PvE mogą dołączyć się do polskiego kanału stworzonego na serwerze Splitpaw. Wystarczy wpisać /join polacy (jeśli Twoja postać jest na serwerze Splitpaw) bądź też /join splitpaw.polacy (jeśli masz postać na innym serwerze). Kanał ten głównie służy nam do utrzymania kontaktów z polakami jak i do dzielenia się informacjami o EQ2.

Dziś chciałabym przedstawić pokrótce dwie polskie gildie funkcjonujące w Everquest 2 na rożnych serwerach.

Jeśli ktoś lubi się bawić w PvP to polecam serwer Nagafen gdzie po stronie Freeport czyli złej, znajdziecie gildię RIVIA, w której to dowodzi Monia i Kulavy. Kontakt do tej gildii również znajdziecie na naszym forum. Można tez zawsze wysłać /tell do graczy wyświetlających się z tagiem <RIVIA> po wpisaniu komendy /who all Rivia. Z pewnością spodoba się Wam atmosfera w Tej gildii bo istnieje ona już na Nagafenie wiele lat.

Na serwerze europejskim Splitpaw PvE znajdziecie gildię Pospolite Ruszenie założoną przez paru starych graczy. Osobiście powiem, że mamy atmosferę bardzo rodzinną bo czuwa nad nią nasz kochany dziadek Twardy Jak’Diament i każdego szybko potrafi ustawić tam gdzie jego miejsce 🙂 Każdego chętnego prosimy o kontakt poprzez forum gildiowe lub w grze. Wystarczy wysłać /tell do Twardy (Kiwia), Stuk, Kinya (Nayati/ Erissei/ Xanthippe) lub po prostu wpisać /who all Pospolite i zobaczyć kto jest on-line i do tej osoby wysłać /tell.

Więcej informacji, na temat gildii znajdziecie na tej stronie: http://babagra.pl/wszystko-o-eq2/polskie-gilide-w-eq2/

Wszyscy zainteresowani grą w EQ2 powinni wiedzieć, iż po zalogowaniu na nasze FORUM, znajdą tam sporo ciekawych informacji jak i cały dział z poradnikami, np.::

 

Poprzedni artykułDobra wiadomość…
Następny artykułKoszty grania w EQ2
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pysio

Reklama polskich gildii w stylu tej jaką robi SOE.

Wichura

Royal Legion na Nagafenie ze względu na brak relacji z oryginalnymi założycielami uchwalił zmianę nazwy i zdecydowano się na nową „Rivia”. Nie wiem tylko czy w końcu ktoś się wykosztował na token zmiany nazwy, bo był z tym jakiś problem.

Wichura

Darmowe SC zostało już usunięte przez SOE, bo było za dużo exploitów, doh. Możliwe, że tylko 250 SC z Free Realms zostało, ale reszta na pewno już nie działa. Osoba kontaktowa w Gildii Polska to Tomcio, ale on ma 20 altów i ciężko stwierdzić na którym siedzi.

Pawka

Zapomnieliscie o Royalu z Ahajem, Pasiem i Miętą – cieszy mnie darmowość tej gry – znaczy ze może sie wzieli za inny projekt (NEXT?)