… dacie radę zmienić hasło, bo login serwery są bardzo obciążone obecnie (weekend). Pamiętajcie, że hasło musi mieć od 8 do maksymalnie 15 znaków i po zmianie hasło otrzymacie maila. Był również problem „underage user„, który to wyskakuje przy próbie zalogowania się do gry, ale już został rozwiązany. Ja polecam programik KeePass to generowania haseł 🙂

WSZYSTKIE konta, nie ważne aktywne czy też nieaktywne, dostały 45 dni gratis! Aby otrzymać ten gratisowy czas musicie zalogować się do końca sierpnia 2011, i czas tych 45dni liczy się od momentu waszego pierwszego zalogowania.  Konta aktywne (opłacone) poza tym dostały 500SC.

Jeśli potrzebujecie pobrać grę od nowa to idźcie na stronę: http://www.soe.com/getthegame/

Jest możliwość pojawienie się rożnych błędów w czasie prób zmian hasła, ale w launchpad może działać już nowe, zmienione hasło.

Jeśli wyświetli wam się komunikat:

There was a problem decompressing the file C:\Program Files (x86)\Sony\EverQuest II\lp_temp\LegendsOfNorrath\LegendsOfNorrath.dll_delta_10509_126.gz.

to najlepszym rozwiązaniem jest skasowanie wszystkich plików LegendsofNorrath.dll jakie znajdziecie w folderze z grą.

Poza tym stare launchery zostały wyłączone, więc musicie uruchomić grę z nowego (launchapd 3), wrzucając go do starego folderu, bądź też robiąc nowy folder i kopiując pliki z grą do niego.

Poprzedni artykułWelcome Back Eventy…
Następny artykułEQ2X i GU60
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

Kinka pewnie o tym pisala, ale stary launcher przestal dzialac. Nowe oficjalne launchery do pobrania pod adresem http://launch.soe.com/eq2/ – lepszy jest oczywiscie ten FULL. Zeby sobie ulatwic zycie, dobrze jest zrobic sobie nowy katalog na gre, skopiowac ze starej instalacji katalogi 'music’ i 'paks’ – dzieki temu launcher sciagnie wam tylko 1.5GB nowych danych.

Jesli chodzi o zmiane hasla – formularz do zmiany hasla jest delikatnie mowiac niedopracownay. Jesli wprowadzicie haslo ktore ma wiecej niz 15 znakow, to haslo zostanie zmienione i przyciete do pierwszych 15 znakow, absolutnie was o tym nie informujac!