Od dnia dzisiejszego na US serwerach, a u nas od jutra będzie można zakupić token w Marketplace za 25$, który automatycznie przeniesie nam naszą wybraną postać na inny serwer. Czyli w końcu po półtora roku automatyczny transfer wraca do łask i do tego o połowę taniej!

Co mnie rozbawiło w dzisiejszym patchu, to to że po ponad półtora roku nerfują Venril Sathira. Ta wielka jaszczura do obecnej chwili jest wielkim utrapieniem wielu gildii jednocześnie będąc updatem do mythicala dla paru klas. No cóż, teraz już nie umrzemy gdy w czasie walki przekroczymy magiczną barierę powyżej 60% powera. W sumie to, o ile dobrze rozumiem, chyba nie poniesiemy żadnej kary jeśli nasz power będzie za wysoko… No i ady też mają mniej życia oraz zadają mniejszy damage… Przewiduję masowy szturm na VS!

Jeszcze jedna ciekawostka, szczególnie dla tych co fascynują się Lore z EQ2. Rzecz niesłychana nastała i na live serwery trafiły rzadkie książki, które można zakupić od określonych merchantów przez bardzo krótki czas. Książki te mają wprowadzić nas w  dodatek. A dlaczego „rzecz niesłychana”? Ponieważ po raz pierwszy w historii idzie coś na live serwery PRZED testowymi! 😀

Na ZAM ciekawy artykuł dotyczący LORE w EQ2. W skrócie mamy podsumowanie tego co nas spotkało począwszy od GU45.

Poprzedni artykułAA slider już w GU53
Następny artykułTINKERFEST sie zbliża…