… został aktywowany na serwerze testowym! Pisząc „w GU60” nie wiem na tę chwilę, czy pojawi się on w dokładnie w momencie gdy GU60 będzie aktywowany na serwerach Live, czy też w jakimś późniejszym czasie.

Ci co biegają po Great Divide z pewnością zauważyli opuszczony Dragon Ring, natomiast w Eastern Wastes jest wielka nieużywana Spire. Otóż nadchodzi czas, gdy portale te będzie można aktywować. Nowością jest to, że eventy będą działały na zasadzie public questów, a nie jak dotychczas ilości skończonych powtarzalnych questów.

Lokalizacje eventów są następujące:

  • Dragon Ring Event: Great Divide at loc 13 -347 76 – event zaczyna się co 3 godziny, a postęp w aktywacji  będzie można sprawdzić klikając na krysztale, który znajduje się obok merchantów
  • Wizard Spire Event: Eastern Wastes at loc -934 -334 2375 – event również zaczyna się co 30 godziny, ale z 1,5 godzinna różnicą od Dragon Ring i tak samo będzie można sprawdzić postęp eventu klikając na krysztale, który znajduje sie niedaleko Spire.

Oba eventy polegać będą na odparciu ataku i ochronieniu NPC’ów. Im więcej z nich przeżyje, tym szybciej event będzie zmierzał ku końcowi. Ale… w miarę upływu eventu, im bliżej końca aktywacji Spire i kręgu, tym ataki będa większe i mocniejsze.

Oba eventy mają wspólne tokeny (waluta) jako nagrody, które będzie możnadostać biorąc udział w ochronie NPC’ów lub też zbierając niebieskie kolekcje, znajdujące się w regionie tychże nowych public questów.

Poprzedni artykułInne ciekawostki…
Następny artykułNa dzisiaj (19.05)…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
KonradAKAdarkcultist

Tak trochę ni z gruchy, ale podałączyłem się do /join eq2.runnyeye.polacy i jakoś nikogo tam nie ma :). Jeśli można wiedzieć to co i jak z channelem?

Wichura

Kanał nazywa się teraz eq2.splitpaw.polacy jako, że nie ma już serwera Runnyeye.