Nowy scenariusz 18 vs 18 oraz Champion’s Respite to nowości na jakie czekali z niecierpliwością miłośnicy Battlegroundów.

Champion’s Respite to tak naprawdę coś w stylu Klubu Dżentelmena, gdzie można się spotkać przed jak i pomiędzy walkami, poplptkować, zapalić fajkę i zrobić zakupy u merchantów… Portale przenoszące nas do Champion’s Respite zostały umiejscowione w każdym mieście. Dużą nowością jest to, że połączono Batlegroundy z EQ2X do serwerów Live, co z pewnością bardzo cieszy graczy EQ2X.

Miłośnicy PvP w EQ2 z pewnością powinni się zapoznać ze zmianami jakie weszły w życie po ostatnim GU60, które to bardzo odmieniły mechanikę gry na PvP.

Dodano także nowy scenariusz „Vanquish”, gdzie należy pomóc Coldainom w walce z Kromzek. Gracze zaczynają zajmują jedną ze stron – Kromzek lub giganci. Przez cały scenariusz pojawiają się krasnoludy oraz giganci, które atakują przeciwne obozy. Wieże, z których wychodzą można zniszczyć i atakujący przestana się pojawiać. W każdym obozie znajduje sie relikt, który należy zdobyć by wygrać scenariusz.

NPC’e dodano specjalnie do tego scenariusza, tak by graczom PvE ułatwić zdobywanie frakcji PvP. Mapa do tego scenariusza jest tak duża, że gracze mogą używać mountów, tyle że nie latających…

Dodatkowymi nagrodami za ukończenie tego scenariusza są adornmenty PvP oraz nowy armor od levelu 30 do 90.

Poprzedni artykułChildren of War już na Live!
Następny artykułKompletnie zapomniałam o…