… na wszystkich serwerach dostępny jest Nights of the Dead Event, czyli Haloween! Event ten zakończy sie 7-go listopada.

Oczywiście wszystkie questy z poprzednich lat są dostępne od najniższych leveli. Jak co roku, także i w tym dodano nowy quest: „Survive the Night„, który to dostępny jest jednakże po wcześniejszym ukończeniu questu „A Nightmarish Illness„. Za ukończenie „Survive the Night” dostajemy dość ciekawą nagrodę: symbol – książkę wokół której krążą muchy i którą to możemy również zamienić na przedmiot do domu.

Wiele starych questów ma nowe nagrody jak chociażby Haunted House w WFP oraz NQ, czy też Haunted Mansion w wiosce w Loping Plains:

Kiedy zdecydujemy się na udział w zabawie Trick-or-Treat z goblinem (to nie quest, chociaż ma limit czasowy 10 min), którego znajdziemy w North Qeynos oraz West Freeport, to po uzyskaniu 100 pkt możemy wybrać nową nagrodę – broń do wyglądu Zombibane:

Jak co roku pojawia się również merchant, który oferuje na sprzedaż książkę z rzeczami do craftowania. W tym roku będziemy mogli zrobić między innymi następujące rzeczy:

Merchanci NotD, którzy to pojawili się we wszystkich miastach, oferują na sprzedaż wiele innych ciekawych rzeczy, takich jak nagrobki, iluzje rożnego rodzaju, nowe płyty podłogowe w kolorze złotym oraz hit sezonu – nowego mounta Plaque Cloud dostępnego za jedyne 300 Candy Corn 🙂

No coż, nie pozostaje mi nic więcej jak życzyć Wam owocnych zborów kukurydzy w tym roku 🙂

Poprzedni artykułHotfix 11.10
Następny artykułChoruję…