… a między nimi zapowiadany od dawna upgrade dla serweru Splitpaw, który rozpoczął się o 6-tej rano naszego czasu (CET).

Just an update to let you know that maintenance is scheduled for Splitpaw tonight at 9pm PST for hardware upgrades.

O kolejnej zmianie pisałam już jakiś czas temu, gdy była wspomniana na targach E3. Otóż Station Pass zmienia swą nazwę na SOE ALL Access, a co za tym idzie również, cenę. Za miesiąc dostępu do wszystkich gier SOE zapłacimy 19.99$, natomiast jeśli wybierzemy płatność na cały rok, to wówczas koszt poszczególnego miesiąca wyniesie 14.99$. Więcej informacji znajdziecie w oficjalnym komunikacie na stronie SOE. Warto też dodać, iż informacja ta została wysłana na nasze maile poprzez firmę zewnętrzną, której używa SOE – Innovyx.

Poprzedni artykułNowe mounty
Następny artykułCzas na…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Station Access chyba też daje 500 SC miesięcznie bonusu. Wszystko fajnie, tylko szkoda, że SOE jest takie wybredne przy akceptowaniu kart.

przemo

tonacy brzytwy sie trzyma. nie maja jak przyciagnac graczy wiec ida na latwizne i obniża cene SP może ktos sie skusi i moze zatrzymają grających. SWG znika, V padł dawno, eq i eq2 tylko zapaleńcy i ci co maja klapki na oczach. w zasadzie to kibicuje aby nowe mmo skutecznie dokopało SOE aby im baza klientow jeszcze bardziej zmalała.
glory to the sith empire and kill’em all