Od jakiegoś czasu każda postać w EQ2 może posiadać do 10 domów zarówno zwykłych jak i tak zwanych prestige. Domy prestige możemy kupić z Marketplace, bądź tez dostać jako nagrodę weterana (Mistmoore Crag Estate), zakupić wersję kolekcjonerska gry (Everfrost Summer House) lub też  dostać z jako loot z rajdów (Kromzek Estate). Prawie każdy z tych domów jest w innym stylu i gotowy do dekorowania naszymi meblami, poza wyspą Tenebrous Tangle. Wyspa ta została dodana w odpowiedzi na wielokrotne prośby dekoratorów o kawałek ziemi, gdzie mogli by pobudować dom od podstaw. Więc oto jak wygląda wyspa gdy ją kupimy:

httpv://www.youtube.com/watch?v=LuSx1u-WqiI

 

A oto przykłady tego jak można ją zagospodarować przy użyciu edytora Layoutów. Prezentuję tylko po kila zdjęć, jeśli chcecie zobaczyć więcej screenów, to po prostu kliknijcie linki 🙂

Temple of Prexus

Nick: Neversea
Lokalizacja: South Qeynos Tenebrous Refuge Island
Serwer: Antonia Bayle

Wszystkie domy (layouty do domów) wykonane przez Neversea można zakupić za odpowiednią ilość platyn o ile zgromadzimy rzeczy z list potrzebne do wykonania tychże layoutów.

Kolejnym domem, który wzbudził mój zachwyt jest dom w stylu azjatyckim, który również można zakupić (60pp + koszt wszystkich materiałów)…

Nick: Zareen
Lokalizacja: South Freeport Tenebrous Refuge Island
Serwer: Antonia Bayle

 

A może coś bardziej sielskiego? Oto gospodarstwo rolne należące do Wispy.

Nick: Wispa
Lokalizacja: South Qeynos Tenebrous Refuge Island
Serwer: Butcherblock

 

Ciągle nie to czego szukacie? To może Fort?

Nick: Talathion
Lokalizacja: South Freeport Tenebrous Refuge Island
Serwer: Antonia Bayle

Wszystkie te wyspy możecie zwiedzić osobiście pod wskazanymi przez mnie adresami. Dla zainteresowanych dekorowaniem polecam Norrathian Homeshow Forum, na którym można pooglądać wspaniałe domy tworzone przez graczy EQ2.

 

 

 

 

Poprzedni artykułOgłaszam…
Następny artykułW oczekiwaniu na GU61