Jak zwykle w dniu dzisiejszym Hotfix na amerykańskich serwerach, a jutro rano na Splitpaw. Rzadko kiedy piszę o hotfixach, ale ten jest dość ważny.

Po pierwsze to ten Hotfix przynosi nam kolejne questy do eventu dotyczącego beatstlordów, a konkretniej to wyjaśnienie skąd oni się wezmą w kolejnym dodatku Age of Discovery, który to ma ukazać się już za parę tygodni.

Po drugie to zmiana, którą opisywałam parę dni temu.  W dniu dzisiejszym (jutrzejszym dla Splitpaw) ze zbroi frakcyjnej Ry’Gorr, którą robią crafterzy, usunięty został wymóg posiadania Primal Velium Shards. Na obecna chwilę wystarczy tylko Scintillating Gem oraz crafter posiadający przepisy.

Dla zaspokojenie swojej ciekawości to sprawdziłam brokera przed chwilą na Splitpaw… Jeszcze parę dni temu Emerald Gem kosztował 50-80g, a na obecną chwilę minimum 5 pp, reszta kamieni również poszła w górę, i to sporo…

Jak zwykle bywa przy tak kontrowersyjnych zmianach, część graczy popiera tę zmianę, część natomiast jest przeciwnych. Dlaczego SOE zdecydowało się na zlikwidowanie shardów przy produkcji tejże konkretnej zbroi na kilka tygodni przed tajemniczym dodatkiem? Krążą pogłoski, iż w nowym dodatku nie będzie nowych shardów. Funkcjonować nadal mają Primal Velium Shard, dlatego też by gracze nie narzekali za bardzo wraz z pojawieniem się AoD, developerzy postanowili usunąć shardy ze zbroi Ry’Gorr tak byśmy mogli zbierać je na nowy dodatek. Czy to prawda? Okaże się już niedługo 😉

Poprzedni artykułMożna rzec, że…
Następny artykułJuż od dziś…