… oczywiście już trwa od 1-go października i kończy się 7-go.

Karawanę z kupcami znaleźć można obok Qeynos w Antonice, natomiast początek wyścigów znajduje się obok latarni morskiej. Każdorazowe ukończenie wyścigu nagradza nas City Tokenem, a gdy zrobimy to 5 razy dostajemy darmowego mounta do wyboru. Po pokonaniu trasy w czasie krótszym niż 135 sec dostajemy tytuł „Bridge Buzzer„. Zasada jest prosta: wlatujemy w kulki niebieski i zielone, omijamy te z błyskawicami bo nas spowalniają.

City Tokeny można wydać u merchantów. Według mnie niezły sposób na extra pieniądze dla nowego gracza, bądź kogoś kto leveluje craftera (za writy crafterskie też otrzymujemy City Tokeny). Osobiście polecam zakup „tiles” oraz kolumn. Oczywiście, obecnie jest ich sporo u brokera, ale kolejny City Festival w Qeynos za 6 miesięcy, a do tego czasu jestem przekonana iż sprzeda się co nieco 🙂

Jeśli nie chcemy sprzedawać, a wykorzystać City Tokeny do zakupu rzeczy do domu, to nie ma lepszego miejsca niż karawana. Przepiękne lampy, płyty podłogowe oraz ścienne, obrazy oraz wiele innych przedmiotów.

Poprzedni artykułA to ci niespodzianka!
Następny artykułJuż niedługo czekają nas…