… mity, czy też istnieją w grze naprawdę?

Okazuje się, że istnieją i od teraz będą nawet łatwiejsi do znalezienia, bo można w końcu używać „track’a” by je znaleźć. Niestety, ale koszt tychże Mercenaries jest większy od tych podstawowych. Za wynajęcie płacimy kilkadziesiąt platyn i kilka platyn co 25 min. Czy są warci swojej ceny? Powiem szczerze, że nie wiem. Może ktoś się podzieli swoimi uwagami, jeśli ma takiego Mercenary.

Na obecna chwilę w grze mam 2 Elite Mercenary:

Matri Dut – Nayad Brigand –  The Stonebrunt Highlands lub The Mystic Lake,
Kenny – Billy Doll Mystic – Nektulos Forest lub Loping Plains.

Czy rzeczywiście te Elite Mercenaris pojawiają się w tylko w tych podanych zonach? Do końca nie wiadomo. Developerzy wielokrotnie podkreślali, iż mogą one pojawić sie rożnych miejscach Norrath. No nic, pozostaje mi mieć nadzieję, że kiedyś uda mi się je znaleźć.

Zadajecie sobie pewnie teraz pytania po co pisze o starych Mercenaries? Ano po to by móc wspomnieć o tych co niedługo sie pojawią w grze wraz z GU63.

W Skyshrine: Forbidden City of Dracur będziecie mogli znaleźć 3 nowych Elite Mercanaries: Monk (Laborine Construct), Brygand (Demolisher Construct) oraz Inkwizytor (Archon Construct), które wyglądają jak na screenshocie. Prawdopodobnie należy odblokować ich questami, by móc ich wynająć…

Jak będziecie mieli szczęście to w Whithered Lands możecie natknąć się na Fury, Perrin Wanderhoof, ponoć robi rewelacyjny dps (jak na razie):

Ciekawą informacja z pewnością jest ta, że Mercenaries ze Skyshrine, są o wiele mocniejsze w Skyshrine, niż poza ta zoną. Zyskują one bowiem dodatkowe buffy będąc w Skyshrine 🙂

Oczywiście są to Elite Mercanary, więc przygotujcie się psychicznie na dość wysoka opłatę…

 

 

Poprzedni artykułNagrody na lojalnych…
Następny artykułCoś nowego…