Frostfell Event ostatecznie udowodni, że wszelkie pierniczki należy niszczyć bo są niebezpieczne dla mieszkańców Norrath…

Ale po kolei… Już od dziś będziemy mogli świętować Frostfell bo Santa Glug pojawi się w końcu w Norrath! I jak co roku, codziennie możemy się do niego udać i dostaniemy jakiś prezent. Jak będziecie wystarczająco grzeczni, to może dostaniecie rogi renifera do założenia w slot appearance już za pierwszym podejściem 🙂 Oczywiście jak co roku zobaczymy nowe questy. Tym razem udamy się na niebezpieczną misję do fabryki pierniczków. Okazuje się, że małe słodkie ciasteczka z niewiadomych przyczyn stały się złe i niebezpieczne… (Zawsze wiedziała, że takie są, tylko się dobrze kamuflowały skubane!)

Niestety ale quest Merry Mischief można powtórzyć tylko raz na rok, więc dobrze się zastanówcie nad nagrodą… Ja wybrałam różową żelkę (pet).

Wyścigi są teraz modne, o tym wie każdy mieszkaniec Norrath. Dlatego też w Commonlands oraz Antonice znajdziemy NPC’a dla którego będziemy musieli zbierać cukierki w rekordowym czasie. W zamian da nam on oczywiście różne nagrody…

Ale na tym nie koniec… Robiąc rożnego rodzaju questy powtarzalne (oraz rajd do Icy Keep lvl 80) dostajemy w nagrodę Frozen Token of E’ci. Tokeny te możemy wydać u merchanta którego znajdziemy w Frostfell Wonderland Village (wejście przez magiczną szafę). Wśród setek różnego rodzaju sprzętu do domu jak i zbroi, broni itd, znajdziemy dwa mounty. Pierwszy to chmurka za 150 tokenów, którą można było kupić także w zeszłym roku:

Natomiast drugim mountem są skrzydła produkowane przez firmę FWV Elves z New Halas, a nie chińczyków jak to niektórzy twierdzą… Cena okazyjna – jedyne 300 tokenów!

Crafterzy nie zostali zapomnieni przez elfy i dostali sporo nowych przepisów. Wśród nich znajdziemy na przykład szaliki (!!), łuki i inne niebezpieczne cukierkowe bronie…

Frostfell trwać będzie od dnia dzisiejszego (13.12 wieczorem) do 10 stycznia 2013 roku. Jak zwykle przewodnik po wszystkich questach znajdźcie na EQ2Zam.

Poprzedni artykułWiadomości z frontu EQ2…
Następny artykułMarionetki są wśród nas…