… crafcie w nadchodzącym GU 63.

Oczywiście Tradeskill Apprentice opisałam już na forum, łącznie z tym jakie produkty będziecie potrzebować by móc zrobić przedmiot z danej recepty.

Pozostają questy, których to jest całe… sześć. Tia…

Pierwszy quest dostajemy od Porto Bunglefoota, którego znajdziemy w jaskini po lewej stronie od stacji gryfa. Będziemy musieli zamarynować mięso,  zrobić namioty, barykady oraz skrzynie. Na część przepisów dostaniemy rzeczy od niego, na inne będziemy potrzebować korzonków/kamieni/ drzewa z T10 (min skill 425).

W nagrodę otrzymamy przepisy na level 91 i 92, których to praktycznie od razu możecie sie nauczyć . Nie dziwcie sie jeśli nie dostaniecie przepisów na lvl 90, niestety ale nie ma takowych.

Po wykonaniu dla niego 2 questów, wyśle on nas na poszukiwanie Satyra, który to znajduje się po drugiej stronie mapy w Sanctuary of Tears, zaraz obok bagna Tunare’s Tears.

Od niego tez dostaniemy parę zadań, jak oczyszczenie terenu z chwastów, przygotowaniu rytualnych noży i totemów. Nagrodą są przepisy Advanced na levle 91 i 92 oraz płaszczyk, który pozwala nam latać bezpiecznie gdy gdzieś w okolicy jest Vyskudra…

Z pewnością ważna informacja to ta, iż przepisy na 91 i 92 lvl nie wypadają z mobów. Trzeba zrobić questy w The Whithered Lands by je dostać lub poprosić craftera, który już zrobił te questy by nam je kupił od Merchanta w GH, tyle że crafter widzi tylko przepisy dla swojej klasy…

 

Poprzedni artykułNo tego to sie nikt…
Następny artykułSkyshrine…