… to nazwa nowego kontynentu w Planetside 2.

Dotychczasowy kontynent, Indar, charakteryzuje się zielonymi polami, kanionami oraz pustyniami. Na całym jego terytorium znajdziemy wiele różnego rodzaju baz, o które oczywiście walczymy. Im więcej baz w posiadaniu danej frakcji to tym więcej dostępnych minerałów, za które to możemy kupować różne ulepszenia. Tak naprawdę, to o to samo laboratorium mozna toczyć bitwę nawet co kilkanaście minut…

Nowy kontynent, Esamir, to wielkie i dość nieprzyjazne miejsce, bo całkowicie skute lodem. Jeśli chodzi o budowle o które gracze będą walczyć, to jest ich o połowę mniej niż na Indar, dzięki temu będzie to z pewnościa kontynent troszkę spokojniejszy.

Dlaczego na tym kontynencie jest mniej baz do zdobycia niż na Indar?? Po dotychczasowej becie, developerzy zauwazyli, że Indar jest bardzo niespokojnym miejscem i tak naprawdę gracze czasem nie maja chwili wytchnienia. W jednej chwili grupa zdobywa jakąś bazę, po to by 5 min później bronić jej przed przeciwną frakcją. Dlatego też SOE wzięło sobie do serc komentarze graczy i stworzyło spokojniejszy kontynent, gdzie bazy (budowle) są oddzielone od siebie znacznymi odległościami przez co drużyny mają czas na przegrupowanie czy nawet na uzupełnienie zapasów.

Kontynent ten będzie się również różnił walkami. Na Indar, niektóre bazy są zaprojektowane specjalnie by móc zdobyć je z powietrza, do zdobycia innych budowli potrzeba piechoty czy też pojazdów. Na kontynencie Esamir nie będzie takiego wyznacznika. Tutaj trzeba będzie wykazać się kreatywnością i pomysłowością w walce o dane terytorium. Te same taktyki w zdobywaniu poszczególnych baz, jak to jest w przypadku Indar, nie zawsze będą się tu sprawdzały.

W przygotowaniu są kolejne kontynenty:

  • Amerish, kontynent pokryty dżunglami i bagnami. Ma on być gotowy na oficjalną premierę Planetside 2 lub tez niedługo po niej.

  • Searhus – wulkaniczny kontynent wspomniany w czasie jednego z wywiadów.
  • Cyssor – kontynent wspominany w Lore Planetside 2

 

 

Poprzedni artykułNowe fora gier SOE
Następny artykułW Planetside 2 zbliża..
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ostupam

Nowy kontynent będzie dostępny jutro, jakby ktoś chciał wiedzieć 😉