… się wykasowywanie wszystkich postaci biorących udział w Beta testach.

Zgodnie z zapowiedzią RadarX następny Game Update przyniesie graczom nie tylko nowy kontynent Esamir, ale również developerzy wykasuja wszystkie postacie stworzone do tej pory w Planetside 2 Beta.

Oczywiście kasowanie postaci w różnego rodzaju Betach, jest normalne i nie należy być zaskoczonym. (Szkoda tylko, że stracę w moje statystyki – całe 2 kille! )

Oprócz tego, czeka nas zmniejszenie liczby serwerów, gdyż SOE chce przetestować ich możliwości. I tak zamiast kilkunastu obecnie dostępnych, do wyboru będziemy mieć 3 serwery dla różnych stref czasowych: West Coast, East Coast NA oraz Europe.

Opublikowano również ostateczna wersję „membership. I tak za 14.99$ (pewnie 14,99Euro dla europejczyków), gracz otrzyma:

  • 25-50% zwiększony przyrost zasobów.
  • 25-50% zwiększony przyrost XP.
  • 25-50% zwiększony przyrost punktów Cert.
    • Każdy z tych „boostów” zaczyna się na poziomie 25% i wzrasta o 5% z każdym opłaconym miesiącem subskrypcji, aż do osiagnięcia 50%.
  • Priorytet w kolejce przy logowaniu do gry
  • Wcześniejszy dostęp do przedmiotów „kosmetycznych” w MarketPlace
  • 500 Station Cash każdego miesiąca
Poprzedni artykułEsamir…
Następny artykułPlotki…
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ostupam

I tak zamiast kilkunastu obecnie dostępnych, do wyboru będziemy mieć 3 serwery dla różnych stref czasowych: West Coast, East Coast NA oraz Europe.

Będą dwa serwery, Hamerykańki i Europejski, tak postanowiono w ostatniej chwili aby przetestować maksymalnie obciążenie w Ameryce bo tam graczy zdecydowanie więcej

Ostupam

John Smedley ‏@j_smedley
heads up on load testing. We have decided to really load up 1 US and 1 EU server (each with 2 continents) when we launch the new patch.

Ostupam

a tak w temacie jeszcze, to SOE bardzo sobie ceni te bonusy 15$ dolarów za trochę expa to przesada moim zdaniem, bo 500SC warte jest 2,5$ w promocji double, zostaje więc 12$ exp bonus, niezłe zdzierstwo.

Ostupam

tu Cię mam 😉
wyrywki z patch notes powalają dawno się tak nie uśmiałem czytając tak trywialne rzeczy np.:
General infrantry weapons are now a little more accurate. We’d like to say this will make you a better soldier but realistically this just means you are going to get shot more. Why did we change it? Surplus bandaids. These babies gotta move.
albo:
Overall certification rate gain has been slowed significantly and costs have gone down. This is math and we don’t expect you grunts to think much about it. Just focus on not getting blown up.