… także i ten miał kilka bugów.

Ten najpoważniejszy, związany ze zbieraniem XP dla grupy 6 osobowej będzie dziś naprawiony na serwerach amerykańskich a jutro rano na serwerach europejskich.

Obecnie dopóki mamy maksymalnie do 5 osób w grupie to zbierają oni taki sam XP jakby byli solo za zabicie każdego moba. Natomiast dołączenie 6-tej osoby do grupy powoduje automatyczny zmniejszenie zarabianego XP. Oczywiście jest to bug związany ze zmianami, które były zapowiedziane już jakiś czas temu.

Bug z Refiningiem, czyli niemożnością ulepszenia (Imbue) rzeczy poddanych refiningowi, również będzie naprawiony, jednakże to się stanie pewnie w przyszłym tygodniu.

No to teraz proszę jeszcze pozbyć się irytującego przedostatniego nameda w Sleepers Tomb i będę prawie szczęśliwa… Prawie, bo przede mną 114 irytujących questów, które trzeba robić w odpowiedniej kolejności :/

Poprzedni artykułNo to opowiadajcie :)
Następny artykuł[PS2] Dziś ostatni dzień Bety
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

No patrz też na nim utkneliśmy…taki z psami które kopią po całej zonie?A co z nim jest nie tak?Bo wiesz może się okazać że ten typ tak ma ;).

Vercy

Na pocieszenie powiem Wam, że z sygnaturą jesteście w zupełnie innej sytuacji niż my na Nagafenie. U nas jako dodatkową atrakcję mamy nieograniczony, niczym nieskrępowany i ciągły festiwal pvp. Jest fajnie. Czasem kilkanaście razy próbujesz dojść do npca żeby zdobyć update, czasem z miłym zdziwieniem zauważasz że w skrzyneczce po ubitym quenosie czeka na Ciebie kilkanaście platynek, a czasem cieszysz się, że Cię ubili bo masz 60 sekund immunitetu na spokojne oddanie questa. W każdym razie nudno nie jest.

Dok

Noom a zona malutka ojj malutka i każdy ring event jak zaczniesz i cię dopadnie Q to questa należy usunąc i od nowa.Zabawa tylko dla psychopatów jak my 😉

Dok

Kb są od psów a named jak się pojawia biały napis ignoruje hate liste i leci do dowolnie wybranej osoby(snapy nie działaja).Więc prowadzenie go to wysiłek zbiorowy tak naprawde,upierdliwy named to trzeba przyznać.Do 75% go zjechaliśmy raz choć za cholere nie wiem jak ;).

Dok

A to pikuś w porównaniu z namedem w sleeprs X4.Named trzeci albo czwarty nie pamiętam dokładnie..(wygląda Jak golem i co chwile spawnuje golemy co się zachowują jak młoty penumatyczne i trzeba go do nich prowadzić)..Otóż jegomość ów sam zamienia się w werjse HM,pomimo faktu iż istnieje do tego specjalny przedmiot ;)…No taki drobiazg all praise Sony ;P

Dok

Mozna dispel `ować epika X4 przed wejściem w hm ..co do ???

Ojj starzeję się chyba starzeję ……;)

Dok

Wielkie dzięki za info..wiec bydlak padnie następnym razem 😉