Od kilku dni gracze EverQuest 2 mogą zamówić najnowszy dodatek do tej gry, który to będzie mieć swoją premierę w połowie listopada – Tears of Veeshan. Dodatek ten możemy zamówić w wersji standardowej oraz kolekcjonerskiej.

ToV pre-orderZarówno przy zakupie wersji zwykłej, jak i kolekcjonerskiej, gracze dostana różnego rodzaju przedmioty. Oto czego możemy się spodziewać.

Wraz z zakupem wersji standardowej lub kolekcjonerskiej nasze postacie otrzymają unikalny płaszcz oraz nowego, unikalnie wyglądającego, mercenary monka Aeraykn.

plaszcz tov monk mercenary tovGracze, którzy zdecydują się na zakup wersji kolekcjonerskiej za jedyne 59,99$ otrzymaja poza tym:

  • obraz Tears of Veeshan
  • mounta Darkcrow Etherwing
  • prestiżowy dom „Ethernere Enclave”
  • oraz pluszak do domu Shissar Custodian

obraz ToVmount ToVprestige dom ToV EnclaveToV petPoza tym przypominam, iż zamówienie dodatku ToV daje natychmiastowy dostęp do zon z aktualnego dodatku Chains of Eternity zupełnie za darmo.

 

Poprzedni artykuł[FF] Stało się!
Następny artykuł[PS2] Sensacyjne informacje dotyczące Planetside 2!
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ostupam

„Poza tym przypominam, iż zamówienie dodatku ToV daje natychmiastowy dostęp do zon z aktualnego dodatku Chains of Eternity zupełnie za darmo.”

Nie ma na tym świecie nic za darmo, Za darmo to by było jakbym się dziś zalogował i je po prostu dostał. A jak trzeba wydać 39.99 lub 59.99 to jest w cenie, a nie za darmo 🙂 ot takie moje marketingowe przemyślenia.