… nastąpią zdecydowanie szybciej niż myślałam. W momencie wejścia dodatku, zakładałam, że będziemy musieli poczekać z dwa miesiące na pierwsze zmiany. A tutaj proszę… niespodzianka.

Sygnatura ta rzeczywiście jest długa i wymagająca, ale za to nagroda w postaci płaszcza jest z pewnością warta tego trudu. Poza tym robiąc sygnaturę zyskujemy dostęp do kolejnych instancji z najnowszego dodatku i nie wspominam już o poznawaniu historii oraz tego co się obecnie dzieje w Ethernere.

No wiec co się zmieni? Otóż wczoraj Lyndro zapowiedział, iż już niedługo aby móc wejść do instancji z dodatku Chains of Eternity, nie będziemy potrzebowali mieć skończoną sygnaturę. Prawdopodobnie również usunięte zostanie wymaganie dotyczące minimalnego levelu 95, co do niektórych instancji. Obejmie to wszystkie zony prócz Harrow’s End.

Aby mieć dostęp do Harrow’s End trzeba będzie skończyć sygnaturę na przynajmniej jednej postaci. Później od merchanta Drinal’s Steward będziemy mogli zakupić specjalny klucz do Harrow’s End i przekazać go swoim altom, które w ten sposób zyskają dostęp do tej zony.

Ale to nie koniec zmian…

Otóż w planach developerów jest, aby postać, która posiada ten specjalny klucz mogła również zbierać Obol’e i oraz inne kamienie potrzebne u merchanta, zwane potocznie Spirits.

Kiedy konkretnie zmiana ta trafi na serwery, jeszcze nie wiadomo, ale myślę, że w przyszłym tygodniu.

Oczywiście, jak to zwykle bywa, jedni gracze się cieszą z tej zmiany, a inni narzekają. A co wy o tym sądzicie? Nadal będziecie robić sygnaturę na wszystkich swoich altach?

Poprzedni artykułZanim ocenicie Wizardry Online…
Następny artykułNa co wydać nasz Station Cash?