… z ostatniej chwili.

Po pierwsze to macie szanse (minimalne) na wygranie darmowego Station Cash, o ile oczywiście posiadacie konto na Facebook’u. Pospieszcie się, promocja ta trwa jeszcze tylko kilka godzin! (Jak link przestanie działać, znaczy to że promocja się skończyła.)

Jeśli chodzi o Planetside 2 to chyba wszyscy ci, którzy się aplikowali o klucz do Bety, zostali przyjęci. Wiem o tym, bo też mnie tam zaprosili. No nic, nie odmówię i zerknę, bo w końcu strzelać niby każdy potrafi 😉

Zgodnie z najnowszym wywiadem udzielonym przez Smedleya, Planetside 2 ma być grą, gdzie po godzinie gry każdy gracz będzie mógł używać różnego rodzaju pojazdów lądowych jak i powietrznych. Hmmm… To ewidentnie nie są moje klimaty, ale z ciekawości ściągnę sobie tą Betę.

Jeśli chodzi o Everquest 2, to zbliża się Haloween, a co za tym idzie Nights of the Deed Festival, który to już jest testowany. W tym roku zobaczymy 2 nowe eventy (questy) w Commonlands i Antonice. Na serwerach Live Festival ten trwać będzie od 11 października do 7-go listopada.

 

Poprzedni artykułPowiem szczerze…
Następny artykułPlotki i inne takie,