W dniu wczorajszym zobaczyliśmy premierę 15 dodatku do karcianki SOE Legends of Norrath zatytułowanego Debt of the Ratonga.

Odkąd SOE zaczęło pracę nas LoN, dodatki do tej karcianki pojawiają się dosyć często, a wraz z nimi nowe booster packi i to co najbardziej lubimy – szansa na wygranie różnych przedmiotów, które możemy używać w EQ2. I właśnie zasady na jakich otrzymujemy co miesiąc darmowe booster packi będą delikatnie zmienione.

Otóż do tej pory, bez względu na to kiedy zalogowaliśmy się do Legends of Norrath, aby przejrzeć i otworzyć nasze booster packi, wiedzieliśmy, że one (booster packi) będą tam na nas czekały. Od tego miesiąca będzie już inaczej. Aby dostać darmowy booster pack należy co miesiąc zalogować się do Legends of Norrath. Jeśli tego nie zrobimy to nie dostaniemy darmowych kart. Ale to nie wszystko. Jeśli już zalogowaliśmy się do LoN i dostaliśmy darmowe booster packi, ale z różnych przyczyn nie mieliśmy czasu ich otworzyć, to mamy czas do końca kalendarzowego miesiąca by to zrobić. Od 4.12.2012 nie otworzone booster packi przepadają, a nie kumulują się jak to było dotychczas.

Oczywiście zmiana ta nie działa wstecz i te nieotworzone booster packi, które mamy w swoich kartach nie przepadną. Ale… to SOE, więc myślę, że lepiej zalogować się do LoN i pootwierać nasze booster packi 🙂

No dobrze, to teraz parę przykładów tego co nas najbardziej interesuje, czyli jakie przedmioty z kart mamy szansę wygrać i móc używać w EQ2. Zacznijmy od mountów:

Do tego gracze będą mieli szansę paradować po Norrath w roeklikowej zbroi:

W naszych podróżach po Norrath ma szansę towarzyszyć nam Mercenary Noftu (defiler):

Na ścianie naszego domu będziemy mogli powiesić sobie obraz przedstawiający Antonię Bayle:

A jeśli Antonia nam nie odpowiada to zawsze możemy powiesić obrazy przedstawiające ekipę SOE – Smokejumpera, Windstalker oraz producenta LoN, Marka Tuttle.

To tylko niektóre z przedmiotów, które możemy wygrać z booster packów Debt of the Ratonga. Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej rzeczy, oraz to rzeczy, które można dostać w Everquest 1, to zajrzujcie na oficjalną stronę Legends of Norrath.

A jesli chcielibyście spróbowac zagrać, to sporo wyjaśnień dotyczących strategii znajdziecie na forum LoN oraz na głównej stronie stronie gry.

Poprzedni artykułRestart serwerów w Planetside 2
Następny artykułBlokada broni w PS2 za nic?!