… dla RRC Alliance to nic innego jak dzień rajdowy. Zważywszy na to, że nowe zony w Chains of Eternity, jak i Planes of War, już nam się odrobinkę „przejadły” postanowiliśmy zrobić coś innego… Szalonego… Otóż zawitaliśmy do Skyshrine i zabiliśmy Dozekara Uzurpatora [challenge]!

Oczywiście jego głowa stanęła w głównym miejscu Guild Halla RRC, ale niestety byliśmy odrobinkę rozczarowani faktem, iż nie mieliśmy achievementu za zabicie trudniejszej wersji tego smoka… Tak, tak Caminno to pewnie tutaj nie zajrzy w przyszłości jak już urośnie…

Zaskakujące jest to, iż chesty z niego są całkiem niezłe w porównaniu do obecnych wypadających z Drinala. A do tego Hael, nasz drugi mistyk, miał disco na swoim!

Arghhh… to wszystko wina Stuka, który powiedział, ze mam mało DKP i nie bidowałam 🙁

Pozostałe przedmioty nie były zbyt dobre jak na obecne realia gry, ale i tak co niektóre osoby zażyczyły sobie częstsze wizyty u tegoż smoka celem pozyskania nowych ubranek 😉

Ach, i muszę powiedzieć, iż walka z Dozekarem HM była naprawdę wymagająca ale i fajna. Mnie osobiście bardzo się podobała… Szczególnie jak przyleciał Grendish do pomocy….

(Byłam zbyta zaabsorbowana walką by pomyśleć o robieniu screenshotów tych pięknych smoków, więc tego screena znalazłam na Google – http://www.kelethin.net)

Poprzedni artykuł[PS2] GU02 opóźnione…
Następny artykuł[WIZ] Wizardry Online już jest Live
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
cymba

Bravo !!!

przemo

wielki minus za brak screenshotow, maly plusik za ubicie:)

przemo

a druga polowa sie opierdala? poszedl na latwizne?:)